Emre Çolak paylaşılamıyor

0
35

Galatasaray’ın altyapısından yetişen ve A takımında tam 7 sezon oynamasına rağmen bir türlü hocalarının ve taraftarlarının gözüne giremedi. Bedelsiz olarak gittiği Deportivo ekibinde tam anlamıyla yeniden doğarak yıldızını parlattı.

La Liga’da Deportivo La Coruna formasıyla 33 maça çıkarken, 3 gol, 7 asist yaparak muhteşem bir performans sergiledi. Yakaladığı performans ile bir çok Avrupa devini de peşine taktı.

Deportivo kulübüyle 2019 yılına kadar sözleşmesi olan Emre için Sevilla ve Valencia ekipleri büyük bir çekişme içerisine girdi. İspanyol kulüplerinin Emre için 6 milyon Euro’yu gözden çıkardığı bu rakamın daha da yukarılara çıkabileceği belirtiliyor. İki kulüp arasında büyük rekabet sürerken Deportivo ekibi Emre’yi en az 10 milyon Euro rakamına satmak istiyor.

GİTTİĞİNE PİŞMAN ETTİRDİ

Galatasaray’da Fatih Terim döneminde forma şansı bulmuş ve büyük bir sükse yaratmıştı. Fatih hoca döneminden sonra Emre’nin de forma şansı Galatasaray’da gittikçe azalmıştı. Gelen bir çok hocasının bir türlü gözüne giremeyen Emre gösterdiği performansı ile Galatasaray yönetimini ve taraftarını pişman ettirdi. Sevilla ve Valencia Emre için kıyasıya rekabete girmişken, sarı kırmızılı ekip ise genç yıldızın yerine alınan Josue’nin yerine oyuncu bakıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here