Edwin Gyasi Beşiktaş’la Perşembe günü görüşmem olmayacak dedi ve transfere dair de kendisine yöneltilen sorulara kısmen cevap verdi.

Beşiktaş takımı ile transferde birçok isim anılıyor. Bunlardan birisi de Bulgaristan takımlarından CSKA Sofia’da forma giyen Edwin Gyasi oldu. 28 yaşında ki orta saha oyuncusu için geçtiğimiz günlerde Perşembe günü transferi görüşmek için İstanbul’a gelecek haberi yapıldı.

Edwin Gyasi Beşiktaş'la Perşembe Günü Görüşmem Olmayacak Dedi
Edwin Gyasi Beşiktaş’la Perşembe Günü Görüşmem Olmayacak Dedi

Ancak bu gelişmeler ışığında taraftarların da sezon sonu bonservisi elinde olacak olan Gana’lı futbolcu için Beşiktaş yönetiminin tavrı merak konusuydu. Gelişmeler ve yapılan haberler sonunda Türk basınından dün futbolcu ile bir görüşme yapıldı. Bu görüşme de kendisine haberin aslı sorulduğunda “Perşembe günü İstanbul’a geleceğim haberi asılsız” dedi.

Türk taraftarların coşkusunun çok iyi olduğunu öğrendiğini ve Türkiye’de ki arkadaşlarından da çok iyi haberler aldığını belirtti. Ancak şu anda 2 haftadır Bulgaristan da liglerin başladığını belirtti. Sezon sonuna kadar takıma yapacağı katkıdan başka bir düşüncesi olmadığını belirtti.

Beşiktaş transferi konusunda da cevap vermekten kaçınarak sezon sonunda Türkiye’nin kendisi için bir seçenek olabileceğini ifade etti. Geçen yıl da kendisini Bursaspor’un istediğini belirtip Beşiktaş sorularına cevap vermek istemiyorum dedi.