Dünya basını Roger Federer’e teslim oldu

0
12

Dünya basını Roger Federer’e teslim oldu. İsviçre, Pazar günü 20. Grand Slam’ı ve dünyadaki tüm büyük spor medyalarını övgüde bulunarak birkaçını majörlerin sayısına ulaşabilen tek adam figürüne dönüştürdü. Dünya tenisinin tarihi.

‘Daily Telegraph’ (Avustralya): Federer zaten bir efsaneydi, şimdi ölümsüzdür . Federer tüm zamanların en iyisidir. İsviçreli maestro, Marin Ciliç’in beş set zaferinden sonra 20. Grand Slam’ı başardı.

‘SportBild’: Federer 20’yi tamamladı. Roger Federer, Norman Brooks Challenge Cup’ı eline aldığında, sesini şaşkına çevirdi ve kontrol etti. 20’nci Grand Slam unvanından sonra yeni ve eski Avustralya Açık şampiyonu “Masal devam ediyor, bir rüya gerçek oldu” dedi. 36 yaşındaki İsviçreli Cilic aleyhinde olan beşinci final finalinden sonra thriller , ailesi ve ekibi ile konuştuğunda duygularını içermedi.

‘L’Equipe’: Federer, Rab’bin Günü . Roger Federer’ın 20. Grand Slam’ı için yapılan arama bir sorun ya da neredeyse hiç sorun değil. Çok çeşitli devamsızlıklardan, sakatlıklardan ve sürpriz elemeden yararlanarak, tenis tarihinin en önemli başlıklarına sahip olan oyuncu, Pazar günü Avustralya Açık’ın finaline hakim olan koleksiyonunu zenginleştirdi.

‘La Gazzetta dello Sport’: Kral Roger XX El Grande . Yirmi yıllık kariyer ve yirmi Grand Slam unvanı. Bu kısaca, dün sonsuz yarış Melbourne başka bir şirket imzalanan Roger Federer, tüm zamanların en büyük şampiyonu, hikayesi. İki izlekleriyle vardır Federer’in 20 hit eşlik söyledi. Eğer dünya çapında izleyiciler ve gözlerinden gelen sevinç gözyaşları gösterdi Aşk

‘Telgraf’: Federer Cilic’in geri dönüşüne direnir. Belki de, Marin Ciliç’in beş set zaferiyle ilgili en şaşırtıcı şey, her ne kadar bir zaferden sonra onu gördüğümüzden çok daha heyecanlıydı. Yüzünün yere düştüğü gözyaşları ile sona eren boğuk bir kabul konuşmasından sonra, 20 slam bariyerinin bütün gün aklına geldiğini açıkladı.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here