Aşırı bir taktik oyunda, her iki takım da milimetreye kadar nasıl çalıştıklarını incelediler, her şeyin Ruiz de Galarreta ‘nın sağ botundan çıkan bir kıvılcımla karar verilmesi gerekiyordu. aradan sonra. Bir kıvılcımdan daha fazlası, girmeden önce Giménez ışını yakan bir füzeydi. Ancak oyun, Soto Grado’yu yerleştirenlerin 95 dakikasını sürdü ve bunu sonuçlandırmak için bir saniye önce Duarte ‘yu 1-1’e getirip adaleti sağlamaya koydu.

karşılıklı saygı açık bir işareti olarak, çok aşağı herhangi yukarı veya üzerinde, göze başında ve Deportivo Las Palmas, gözüne el yordamıyla edilir. Uzun topun binaları kötüye kullanıldı, A Coruña formasyonu ise çaresiz kalmadan anı bekliyordu. Böylece, tehlikenin ilk büyük şansı 16ncı dakikada geldi, Sanchez de Raul ‘u çok iyi vurdu.

Depor’a oyuna girmeye başlamıştı, hakimiyete ve hislere hükmederek, her zaman uyuşmuyordu. Öyle ki, Pedro Sánchez 21 yaşındaydı ve Domingos’un yönettiği yere düştü . Las Palmas Çok muhafazakar, Javi Castellano alana kadar tehlike yaratmadı , alanın önünden topu tribünlere gönderdi.

o çok kısa bir süre soyunma odasına ayrıldıktan sonra kol demiri deri vurduktan sonra, 1 işaretli Ruben, geldi Tana, geçtikten sonra bir kırbaç darbesi isabet Galarreta oldu gereken yere onu gönderdi vermedi kim -0. Bu dersin çoğu kez, Las Palmas, işaretin önüne geçtikten sonra geri çekildi . O dakikaların gitmesine izin vermişti ve tekrar ödeme yaptı. Başarı eksikliğine rağmen, Deportivo asla pes etmedi. Böylece Duarte, oyunun son oyunundaki kravatın zaferiydi, bir köşeden sonra. Ve bugün, maç 95 dakika sürdü.

————————————————– ——————————

Bernardo Tapia: “Etkileyici bir tatmin oldu”

Noktası harika ‘oyunu kurtuldu. Etkileyici bir memnuniyetidir. Ben futbol son dakikada beraberlik ile adalet yapmış düşünüyorum. Genel olarak biz onlardan daha çok gol ararlar. . bence en azından bir noktaya hak düşünüyorum. genel olarak biz tam bir oyun yaptı, Pazar attı başka. benim sınır dışı gergin olmasıdır. , Jimenez Carles Gil bir şeyler söyledi ve ben, başka bir şey oyuncuyu savunmak düşünüyorum ya hakaret ya da bir şey. Ben hesabı üzerinden ısınma hata yaptı ve Ben atıldı. Saul? mutlu olmak asla değişmez oyuncusu. bir çok rekabetçi kadrosudur ve herkes bunu iyi olduğunu düşünüyorum, oynamak istiyor. itibarı parti ve rakip “doruğunda olduğu .