Didier Moreno, Kolombiya’yla görüşmekten neredeyse saymıyordu

0
17

11 Ekim’de Didier Moreno, Kolombiya’yla ilk çıkışını gerçekleştirdiğinde en büyük hayallerinden birinin gerçek olduğunu gördü . Bunu ABD’den önce ve zaferle yaptı (2-4). 27 yaşında, Independiente de Medellín’in eski kaptanı AS’ye “Çok yakında beklemedim, beni şaşırttı” diye yorumladı. İspanya’da iniş ve Deportivo’daki kahramanı, uzun yıllardır dört gözle beklediği birleştirilmiş kahveye sahip ilk çıkışının anahtarıydı.

Moreno ilk kez mavi ve beyaz olarak ağzında uçak bileti ile yaptı. Extremadura’ya karşı 17 dakika süren ikinci gündü. Bir sonraki maç, Tenerife’ye karşı, yarım saat oyuna dokundu ve strong> next next next Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Ri Didier Natxo’nun 11’ine yerleşti ve sonraki dört oyunu oynadı: , çağrı kombine kahveden gelene kadar.

Seçim onu ​​Elche düellolarını kaçırdı ve A Coruña’ya geri döndü, Córdoba için karar verildi ve rolünü değiştirdi . Gelecek beş maçta, hiçbirinde sadece üçte biriyle oynamayacaktı: toplam 58 dakika. Kolombiya ile ayrılmadan önce, Depor’daki varlığı çok farklıydı: yedi lig maçı oynanıyor, beş tanesi başladı ve 443 dakika sürdü.


ve

LaLiga 1,2,3

* Veriler bugüne kadar güncellendi 26 Kasım 2018