Beşiktaş’ın attığı gollerle bir döneme damga vuran oyuncusu Cenk Tosun, Instagram hesabından özel paylaşımlarda bulundu. Cenk Tosun’un takımımı unutamıyorum sözleri taraftarı derinden etkiledi. Paylaşımında Sergen Yalçın’dan da büyük efsanelerden biri olarak söz etti. Sergen Yalçın’la bir süre çalışma fırsatı bulduğunu açıklayan ünlü golcü, “Sergen hocayı çok takdir ediyorum” dedi.

Everton’lu Cenk Tosun Beşiktaş’ı Unutamıyor

Yüklü bir ücret karşılığında Siyah-Beyazlı kulüpten, İngiltere Premier Ligi kulübü Everton’a transfer olan golcü futbolcu Cenk Tosun, Beşiktaş’ı unutamadığını açıklayarak, Beşiktaş taraftarının gönlünde bir kez daha taht kurdu. Geçtiğimiz gün yaptığı Instagram canlı yayınında Beşiktaş’tan ve Sergen Yalçın’dan söz etti.

Sergen Hoca Yaşayan Bir Efsane

Everton’da oynadığı süreçte istediği performansı yakalayamayan Cenk Tosun, Beşiktaş’a ve eski hocası Sergen Yalçın’dan övgülerle söz etti. Milli futbolcu, Sergen hocayla Gaziantepspor’da çalıştığını açıklarken, Sergen Yalçın için çok sevdiğim ve takdir ettiğim bir hoca ifadelerini kullandı. Sergen Yalçın’ın Beşiktaş’ta efsane olacağını söyleyen Tosun, kulübüme her an özlem duyuyorum ifadelerini kullandı.