Cenk Tosun Crystal Palace Teklifini Anlattı | BJK Transfer Haberleri

0
30

BJK transfer haberleri gündeminde en çok konuşulan ismi olan Cenk Tosun transferi hakkında yıldız futbolcu kendisi bir açıklama yaparak Crystal Palace takımının teklifini açıkladı. Beşiktaş transferleri hakkında en çok konuşulan isimlerin başında gelen Cenk Tosun, İngiliz takımlarından Crystal Palace takımına gidip gitmeyeceği yönünde ki sorulara net cevaplar vererek kamuoyunu aydınlatıcı açıklamalar yaptı.

 

TOSUN : CRYSTAL PALACE BENİ 1 GÜNLE KAÇIRDI!

Beşiktaş takımının santrafor bölgesinde görev yapan Cenk Tosun, İngiliz ekibi Crystal Palace takımının kendisine sunduğu teklif karşısında ilk olarak kabul etmemiş ve ücret konusunda anlaşmazlıklar olduğu yönünde ki söylentilerle birlikte takımda kalmıştı. Dün basına konuşan yetenekli santrofor Cenk Tosun, İngiliz ekibinden transfer gününün son günü 13,5 milyon Euro teklif geldiğini fakat artık transfer işlemi için çok geç olduğundan işlemin gerçekleşemeyeceği dolayısıyla transferin akim kaldığını belirtti. Eğer bu teklif 1 gün önce gelmiş olsaydı şimdi İngiltere’deydim diyen Cenk, sonuç olarak asıl niyetim kulübüm Beşiktaş’a para kazandırarak kasasını güçlendirmek, fakat transfer sezonunun son günü bu fiyat teklifi ile geldikleri için işlem gerçekleşmedi dedi.

 

ARTIK HEDEFİMİZ ŞAMPİYONLAR LİGİ VE AVRUPA KUPALARI

Bu sene de Beşiktaş forması giyecek olan genç futbolcu Cenk, Crystal Palace transferinin olumsuz sonuçlanması sonrasında gerçek hedefinin Beşiktaş ile birlikte şampiyonlar ligine girmek ve Avrupa kupalarında da başarılar kazanmak olduğunu söyledi. Süper lig için ise bu sene de ellerinden gelenin en iyisini yaparak BJK takımını 3. kez üst üste şampiyonluğa taşımak olduğunu ifade etti. Ayrıca BJK haberleri kapsamında son günlerde en çok konuşulan isim olan Hırvat stoper Vida için ise, umarım birlikte Beşiktaş’ta forma giyeriz. Takıma çok büyük katkı sağlayacağına inanıyorum yorumu yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here