Spor

West Ham United’ın Andy Carroll ve Jack Wilshere kendi ayak bileği problemlerini sarstılar ve Manchester City şampiyonu olan Manuel Pellegrini Perşembe günü yaptığı açıklamada Cumartesi günkü Premier League çatışması için müsait olduğunu söyledi.

Futbol Futbol – Premier League – West Ham United – Manchester United – Londra Stadyumu, Londra, İngiltere – 10 Mayıs 2018 West Ham United yöneticisi David Moyes ve müdür yardımcısı Billy McKinlay, Reuters / John Sibley ile Andy Carroll Action Images ile görüştü

Bu içeriği paylaş

Yer

REUTERS: West Ham United’ın Andy Carroll ve Jack Wilshere kendi ayak bileği problemlerini sarstılar ve Manchester City şampiyonu Manuel Pellegrini Perşembe günü yaptığı açıklamada Cumartesi günkü Premier League çatışması için müsait olduğunu söyledi.

Önceden sezonda ayak bileği yaralanması geçirdikten sonra forvet Carroll bu sezon oynamadı, transfer penceresinde Arsenal gelen orta saha oyuncusu Wilshere, ameliyat gerektiren benzer bir sorun ile dört başlangıç ​​ile sınırlıydı.

Pellegrini bir basın toplantısında yaptığı konuşmada, “Andy Carroll ve Jack Wilshere ekipte geri döndü. Her hafta bu takımla birlikte çalıştılar.”

Şili, 18 ay süren doping yasağının sonuna yaklaşırken kulüple birlikte eğitim gören Fransız orta saha oyuncusu Samir Nasri’nin Ocak ayında potansiyel bir transfer hedefi olabileceğini umduğunu söyledi.

Pellegrini, Nasri’nin daha önce Manchester City’de koçluk yapmış olmasının, sezonun ikinci bölümünde sunabileceği saldırı tehdidinin farkındadır.

Pellegrini, “Onun yasağı ile uzun bir süre sonra bizimle birlikte çalışıyor” dedi. “Ona futbolu geri vermek için bir şans veriyoruz. Umarım uygun olur … eğer öyleyse onu imzalamaya çalışırız.”

2014’te bir Premier Lig şampiyonluğuna ve Lig Kupası zaferine şehir rehberliği yapan Pellegrini, kendi ardılı Pep Guardiola’nın altında yeni zirvelere ulaşan lig liderlerine karşı evinde özel bir maç beklediğini söyledi.

“Bence her sene şehir gelişiyor. Birkaç sene önce ayrıldım ve Pep, yeni oyuncuları alıp takımı geliştirmeye çalışarak çalışmaya devam etti” diye ekledi.

“Bu özel bir oyun olacak ama bu meslekte yönetici olarak farklı yerlerde çalışmalısın. En önemli şey, bıraktığım her kulüple iyi ilişkilerim olması ve orada üç iyi yıl geçirmem.”

West Ham, lig sıralamasında 13. sıradan 12 puana çıkıyor.

(Bengaluru’daki Shrivathsa Sridhar tarafından Raporlama; Christian Radnedge tarafından düzenleme)