Bir süredir Fenerbahçe’ye geri döneceği konuşulan Caner Erkin sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Sezon sonu Beşiktaş’ta sözleşmesi sona erecek olan Caner Erkin’in Fenerbahçe’ye döneceği spor basınında gündem oluşturdu. Konu hakkında açıklama yapmayan Caner, sosyal medyada ev antrenman görüntülerini paylaştı.

Fenerbahçe Caner Erkin İçin Kolları Sıvadı

Fenerbahçe’nin eski oyuncusu Caner Erkin’i yeniden renklerine bağlamak için, devrede olduğu öğrenildi. Öte yandan Beşiktaş’ın başarılı oyuncusu evinden yaptığı paylaşımda bireysel antrenmanlarının fotolarını yayınladı. Evinin bahçesinde yaptığı çalışmaları sosyal medya hesabından paylaşarak hayranlarına hitap etti.

Taraftar Caner Konusunda İkiye Bölündü

2016 yılında Fenerbahçe’den ayrılarak Inter’e oradan ise aynı yıl Beşiktaş’a gelen 31 yaşındaki oyuncunun, Fenerbahçe’ye geri geleceği konusu gündeme damga vurmuştu. Fenerbahçeli taraftarlar bu konuda fikir beyan ettiler. Bir grup taraftar Caner Erkin’i istemiyoruz derken, bir grup taraftar ise geçmişi unutmalıyız, Caner’i alabiliriz ifadelerini kullandı. Sarı-Lacivertli yönetim konuyla ilgili açıklama yapmazken, taraftarın tutumu karşısında nasıl bir süreç izleneceği ise merak konusu oldu.