Bursaspor’dan Sabri yalanlaması

0
23

Ali Ay yaptığı açıklamada, tehlikeden uzak bir sezon geçirmek istiyoruz. Bu nedenle transfer sezonunda ciddi çalışmalarımız olacak. Yeni sezona güçlü bir kadro ile girmek istiyoruz.

Geçtiğimiz sezon kadrodan yaklaşık 13 futbolcu ile yollarımızı ayıracağız diyen Ay sözlerine şöyle devam etti:

Başlangıç olarak teknik direktör arayışımız oldu ve Fransız hoca Paul Le Guen ile prensipte anlaşma sağladık. Ancak imzalar atılmadan net bir şey söylemek doğru olmaz, imzalar atıldıktan sonra hocamızı açıklayacağız. Pazar günü akşamına kadar bu sorunu çözmüş oluruz. Dış transferden Asomoah Gyan ve Alex Song ile görüşmelerimiz oldu. Fiyat konusunda büyük konuda anlaşma sağlandı. Ancak teknik direktörümüz de olduğu gibi imzalar atılmadan bu futbolcular artık bizim futbolcumuz diyemeyiz. Öyle ki tam anlaştık derken başka takımların devreye girmesi nedeniyle kesin gözüyle bakılan transferler sonuçlanmaya biliyor.

Gaziantepspor kulübünden Barış Yardımcı, Trabzonspor’un bu sezon başarılı bir oyun ortaya koyan oyuncusu Yusuf Erdoğan ile Kayserispor kulübünden Güray Vural ile ilgileniyoruz. Bu futbolcuları takımımızda görmek isteriz.

Yönetim olarak bu oyuncularla irtibat halindeyiz. Ancak Gaziantep kulübü Barış için yüksek bir bonservis bedeli istiyor. Onlardan indirim yapmaları konusunda talebimiz oldu. Yusuf içinde beklemedeyiz. Trabzonspor kulübünden şu ana kadar olumlu yada olumsuz bir dönüş gelmedi. Güray ile görüşmelerimiz oldu, kendisi de bize gelmek istiyor. Önümüzdeki günlerde gelişmeler olacak. İnşallah bu futbolcularla gereken temaslar olumlu olur ve takımımıza katarız” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here