Burak Yılmaz Beşiktaş kulübünün resmi Instagram hesabında yaptığı açıklamalarla hem gündeme dair hem de kendisi hakkında ki sorulara cevaplar verdi.

Beşiktaş takımının kaptanı Burak Yılmaz ile kulübün resmi instagram hesabından canlı yayın yapıldı ve röportaj canlı olarak izlendi. Beşiktaşlı taraftarların yoğun katılım gösterdiği röportajda kaptan Burak Yılmaz, Beşiktaş’lılığının babadan geldiğini, babasının Beşiktaş forması giydiğini ve kendisine de bu formayı giymenin ve kaptanlık yapmanın nasip olduğunu ifade etti.

Burak Yılmaz : Ben Babadan Beşiktaşlıyım
Burak Yılmaz : Ben Babadan Beşiktaşlıyım

TRABZONSPOR VE GALATASARAY FORMALARINI DA ÖPTÜM

Kendisine yöneltilen eleştiri okları içerisinde sürekli olarak neden hep Beşiktaşlıyım dediğin halde gittiğin takımlarında formalarını öpüyorsun sorusuna da cevap verdi. Bu konuda şu şekilde konuşan Burak Yılmaz : “Ben 2. lige gidecek bir futbolcu konumuna gelmişken birgün Trabzonspor’un başına Şenol Güneş geldi. Televizyonda bir canlı yayına katılmıştı, yayından sonra telefonum çaldı, baktım Şenol hoca arıyor ve bana seni alacağım ama kiminle görüşmem gerekiyor” dedi. Ardından Trabzonspor’da iyi günler yaşadığını ve daha sonrasında da Galatasaray ile Avrupa çapında bir futbolcu olduğunu ve bu yüzden o kulüplere de saygısı olduğunu ifade etti.