Brezilya: Neymar Dünya Kupası’ndan önce tam durumda olacak

0
36

Brezilya takımında teknik komite Neymar yaklaşık üç ay ayakta sonra Pazar günü eğitime döndü rağmen o Pazartesi çağrıldı olan Dünya Rusya’da 2018 önce tam bir durumda olacaktır inanmaktadır yaralanma

değerlendirme eğitimi dönmek için Neymar Cumartesi yetkili ekip doktoru Rodrigo Lasmar gibi, Rio de Janeiro hem Brezilya teknik direktörü Leonardo Bachi Adenor ‘Tite’ da düzenlediği basın toplantısında üzerinde anlaştı.

“Ona geçen hafta sonu eşlik ve biz çok iyi gördük. Görüntüleri yaralanma iyi performans olduğunu gösterdi ve o zaten eğitim başladı,” Lasmar Pazartesi söyledi.

Doktor, PSG saldırganının aşamalı olarak eğitime geri döneceğini ancak Canarinha’nın Dünya Kupası’na hazırlanmaya başlamak için Teresópolis’te yoğunlaştığı Pazartesi gününden itibaren, Neymar’ın topla tekrar antrenman yapacağını da sözlerine ekledi.

Doktor, “Neymar, formunu kurtarmak için zaman alacak ve Brezilya’nın Rusya’ya gitmeden önce Avrupa’da oynayacağı iki dostlukta bir başlangıç ​​olarak yer alacak, Dünya Kupası başlamadan önce normal hızda oynayabilecek” dedi. .

Brezilya, 3 Haziran’da Hırvatistan’da Hırvatistan ve Viyana’da Avusturya ile bir hafta sonra dostane bir maçta bir araya gelecek.

Tite, yıldız oyuncunun Teresópolis’teki Brezilya Futbol Konfederasyonu’nun (CBF) genel merkezi olan Granja Comary’deki seçime yoğunlaştığı zaman kişiselleştirilmiş bir eğitime tabi tutulmayacağını ve çağrılan diğerleriyle birlikte tüm uygulamalara katılacağını teyit etti.

“Bir üst düzey atlet yüksek seviyede eğitiyor. tüm eğitim eşittir için. O gündelik hayatın tüm çalışmalarında katılacak ve bu egzersiz Dünya Kupası öncesi normal ritmine dönmesine izin olacak” koç söyledi.

Teknik direktör, oyuncuların çoğunun sezonun sonunda olduğu ve diğerlerinin hala yarıştığı için, üçü de Avrupa Şampiyonlar Ligi finalini oynamak zorunda kalacaklarını, bunların hepsinin geldiğinde tıbbi ve fiziksel muayeneden geçeceğini belirtti. Teresopolis.

“Gördüğümüz şey şu ana kadar çağırdı itibaren çoğunun mevsim sonunda olmasına rağmen tüm oyuncular, iyi bir düzeydedir. Sadece Neymar ve Fagner yaralanmaları gelen kurtarma Şu anda,” Tite söyledi.

Fagner, sağda Corinthians ve sakatlanan Daniel Alves’in (PSG) yerine çağrıldı, Pazar günü doktor seçildi ve uzmanın onayını aldı.

Lasmar, “Fagor’un Dünya Kupası’ndan önce toparlanması için yeterli zamanı var ve dostlukları oynayacak bir konumda olacak, yaralı olmayanları kurtarmak için zamanımız var” dedi.

Doktor da geri Filipe Luis, Atletico Madrid söyledi ve birkaç hafta önce uğradığı ve iyi düzeyde İspanya’da yarışıyor yaralanma kurtarıldı, bu yüzden tıbbi departmanı için bir endişe olmaktan çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here