Bogdanovic: Bilet aldığımızı hatırladım

0
14

Spor Toto Basketbol Süper Lig final mücadelesinin 4. maçında son 1 dakika 48 saniyeye 14 sayı geride girmesine rağmen müthiş bir geri dönüş yaparak 8. şampiyonluğunu elde eden Fenerbahçe’de geri dönüşün baş mimarlarından olan Bogdan Bogdanovic’ti. Sırp yıldız üst üste attığı basketlerle takımının şampiyonluğunda büyük rol oynarken, bu sezon 77 resmi maça çıkarak takımın en büyük kozu oldu.

Fenerbahçeli oyuncular şampiyonluğu maç gecesi kutlayarak sabahleyin erkenden ülkelerine dönüş yaptı. Futbolcuların şampiyonluk sonrasında hemen ülkelerine dönmesi dinlenmeye ve ülkelerine ne kadar hasret kaldıklarını gösterdi. Bu sezon Eueroleague şampiyonluğunun ardından ligi de şampiyon olarak tamamlayan sarı lacivertli oyuncular soyunma odasındaki kupa sevincine tatil sevinci de eklendi. Play-off’ta hiç maç kaybetmeyerek mutlu sona ulaşan Fenerbahçeli basketçiler son maçta kaybetmiş olsaydılar en az 2 gün daha geç tatile gitmiş olacaktılar.

SOYUNMA ODASINDA TEBRİK

Bogdan Bogdanovic’i takım arkadaşları soyunma odasında tebrik ederek, sayende iki gün önceden tatile çıkıyoruz şeklinde tebrik ettiler. Sırp oyuncu bu söze karşılık olarak, uçak bileti aldığım aklıma geldi” diyerek espiriyi patlattı.

Diğer yandan NBA’nın haklarını elinde bulunduran Sacramento Kings tarafından ısrarla istenen Sırp yıldızın Fenerbahçe’de kalıp kalmayacağına karar vereceği, ancak NBA’den gelen teklifin cazip olması nedeniyle sarı lacivertli takımda kalmasının çok zor olduğu belirtildi.

ŞAMPİYONLUK SONRASI KUTLAMA

Avrupa Şampiyonluğu sonrasında Spor Toto Basketbol Süper Ligi’ni de şampiyon tamamlayan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı, bu başarısını Etiler’de bir restoran’da eğlenerek kutladı. Kutlamaya takımdaki tüm oyuncuların yanı sıra teknik heyet ve Başkan Aziz Yıldırım’ın yanı sıra yöneticiler de katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here