Beşiktaş takımının geçtiğimiz devre arası Hollanda takımlarından Feyenoord’a giden futbolcusu Oğuzhan Özyakup’un oynadığı takımda sol bek olan Ridgeciano Haps isimli futbolcu transfer listesine alındı.

Beşiktaş takımının sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Caner Erkin’in yerine bir aday baktığı biliniyor. Eski futbolcusunun yerini doldurmak için çeşitli isimleri markaja alan siyah-beyazlı ekip bu sefer Hollanda’ya uzandı.
Hollanda takımlarından Feyenoord kulübünde forma giyen 29 yaşında ki Ridgeciano Haps isimli sol bek ve sol açık pozisyonlarında görev alan futbolcu gündeme geldi.

OĞUZHAN ÖZYAKUP KİRALIK OLMAZ HAPS’LA TAKAS YAPALIM

Feyenoord kulübünün Beşiktaş takımının futbolcusu Oğuzhan Özyakup’u gelecek sezon da kadrosunda tutmak istemesi üzerine siyah-beyazlı kulübe kiralık teklifi yapılıyor. Ancak Beşiktaş’lı idareciler bu teklife sıcak bakmayıp takımın sol bek ve sol açık mevkilerinde forma giyebilen Ridgeciano Haps isimli futbolcu ile takas önerisinde bulundular. Eğer iki kulüp şartlarda anlaşabilirse karar futbolcunun olacak. Futbolcuya Beşiktaş haricinde rus ekibi krasnodarın da talip olduğu bilgisi dolaşıyor.