Beşiktaş’tan Domagoj Vida Transfer Haberlerine Net Açıklama

0
29

Beşiktaş takımının stoper mevkiini kuvvetlendirmek için düşündüğü Domagoj Vida BJK transfer haberleri hakkında ki son açıklama kaleci antrenörü Marijan Mrmic’ten geldi.

BJK haber gündeminin en önemli başlıkları arasında yer alan BJK transfer haberleri konusunda en çok tartışılan isim Hırvat asıllı Domagoj Vida transferi oldu.

Beşiktaş takımına gelmesi için yönetimin girişimlerde bulunduğu ve Dinamo Kiev ile futbolcu arasında ki anlaşmayı sağlamaya çalıştığı Hırvat futbolcu Domagoj Vida, takımın stoper mevkii için transfer edilmek isteniyordu. Kiev tarafından kolay kolay bırakılmak istenmeyen Hırvat stoperin peşini bırakmayan Beşiktaş yönetimi son zamanlarda basında çıkan Vida Galatasaray’a gidecek, Fenerbahçe’ye gidecek yönünde ki açıklamalara karşı takımın kaleci antrenörü olan Marijan Mrmic aracılığı ile bir açıklama yaptı.

Mrmic: Vida eğer Beşiktaş isterse 3 Ocak’ta kampta olacak!

Mrmic ise basında yapılan açıklamaları yalanlayarak “Stoper için anlaşılan Domagoj Vida transferi konusunda basında çıkan Galatasaray’a yada Fenerbahçe’ye gideceği veya Dinamo Kiev takımında kalacağı söylentilerinin yanısıra takıma gelmeden satılacağı da konuşuluyor. Ancak Beşiktaş, Vida ile her konuda anlaşmaya varmıştır ve eğer yine Beşiktaş isterse Hırvat futbolcu devre arası 3 Ocak 2018 tarihinde başlayacak olan kampımıza katılacaktır” açıklamasını yaparak vida transferine son noktayı koydu.

Domagoj Vida Kimdir?

Domagojj Vida, şu anda Premier Liga takımlarından olan Dinamo Kiev takımında stoper görevinde oynayan Hırvat asıllı futbolcu. Aynı zamanda Hırvatistan milli takımında da forma giymektedir. 29 Nisan 1989 doğumlu olup 28 yaşında olan futbolcunun Beşiktaş transferi için prensip anlaşması tamamlanmıştır. Beşiktaş takımının kaleci antrenörü Marijan Mrmic’in açıklamaları doğrultusunda eğer BJK isterse, Vida 3 Ocak 2018 tarihinde ki Beşiktaş devre arası kampına katılarak artık siyah-beyazlı forma ile stoper görevine devam edecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here