Beşiktaş’tan Bayern’e Come’eceğin Varsa Göreceğinde Var!

0
31

Beşiktaş haberleri arasında günün en çok ses getiren Bayern Munchen‘in Twitter hesabı @FCBayern ile @Besiktas hesabını etiketleyip “We’re Coming To Beşiktaş” paylaşımı yapması ile başlayan diyalog oldu.

Beşiktaş takımının UEFA Şampiyonlar Ligi G grubunu lider ve namağlup olarak 14 puanla tamamlamasının ardından gözler son 16 tur için çekilecek kuralara çevrilmişti. BJK için en çok beklenen kura sonucu Chelsea olmasına rağmen en zayıf ihtimal olarak bakılan Bayern Munih kuradan çıktı. Son 16 tur karşılaşmasının ilk maçını yine bir Alman ligi takımı olan Bayern Münih ile yapacak olan Beşiktaş takımının başkanı Fikret Orman daha açıklama yapmaya başlayacağı sırada Bayern Munih kulübü resmi Twitter hesabından bir paylaşım yaparak Beşiktaş’ı da etiketleyip bir göndermede bulundu.

Twitter’da Bayern’den “We’re Comnig To Beşiktaş” Paylaşımı

Bayern Munih ile UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 tur kura çekimlerinde karşı karşıya gelen Beşiktaş takımı için ilk paylaşım Bayern’in resmi Twitter hesabından yapılarak karşılıklı diyaloğun ilk kapısı açıldı. Bayern yaptığı açıklamada Siyah-Beyazlı Beşiktaş ekibinin transfer sezonu başında Pepe ve Quaresma ile başlattığı “Come To Beşiktaş” sloganlı ve “#ComeToBeşiktaş” hashtag’li kampanyasına atıfta bulunarak “We’re Coming To Beşiktaş” yazılı bir paylaşım yaptı.

İşte Bayern Münih’in Beşiktaş’la Alakalı Twitter Paylaşımı

Beşiktaş’tan Leipzig’li Misilleme

Beşiktaş kulübü ise bu paylaşım sonrasında resmi twitter hesabı ile bu paylaşıma yorum olarak Vodafone Arena’da ağırladığı Şampiyonlar Ligi rakiplerinden RB Leipzig’in golcü futbolcusu Timo Werner’in sahada maç sırasında taraftarların yüksek tezahuratı karşısında kulaklarını kapattığı resmi koyarak “Ask us to Timo Werner!” cevabı vererek “Bizi Timo Werner’e sor” diyip misillemede bulundu.

İşte Beşiktaş’ın Bayern’e Twitter’dan Cevabı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here