Beşiktaş’ta gösterdiği performans ile taraftarın en çok güvendiği futbolcu olan Atiba ile ilgili olarak karar verildi.

Bu karara göre başarılı oyuncu gelecek sezonda Beşiktaş formasını giymeye devam edecek. Üstelik bir sonraki sezon içinde deneyimli oyuncunun teknik ekibe katılması yönünde görüş birliğine varıldı. Başarılı ve deneyimli oyuncunun teknik ekine çok iyi katkı vereceği tahmin ediliyor.

Atiba Para Konuşmadı

Beşiktaş yönetimi gelecek sezonun kadrosunu kurma anlamında yaptığı görüşmelerde fiyat anlamında büyük sorun yaşadığı görüldü. Hatta bu sebeple gelecek sene birçok futbolcu ile yolların ayrılarak yerine daha genç ve uygun maliyetli oyuncularla yola devam edileceği ön görülüyor.

37 yaşındaki deneyimli oyuncu ile gerçekleştirilen görüşmelerde 1 yıl daha futbolcu olarak takıma katkı sağlaması yönünde anlaşmaya varıldı. Gelecek sene ise başarılı futbolcunun aktif kariyerinde son senesi olacağı ve Kanadalı yıldızın, 2022 yılından itibaren teknik ekibe katılması görüşünde anlaşma sağlandı. Taraflar arasında yapılan görüşmelerde Atiba’nın para konusunu hiç açmadığı ve anlaşmanın çok kısa sürede sağlandığı bilgisine ulaşıldı.