Beşiktaş‘ta Kevin-Prince Boateng ayrılığı gündemde olan ve indirim istenecekler listesinin ilk sırasında olan isim olarak anılıyor.

Beşiktaş takımının oyuncuların maaşlarında indirime gitmelerini istediği ve Kevin-Prince Boateng ile de bir görüşme yapıldığı biliniyor. Malum dünyayı saran salgın ve olumsuz getirileri sebebiyle Süper Lig’de bir çok takım  ekonomik olarak küçülmeye gidiyor.

Beşiktaş takımında alacakları yüzünden sözleşmesini fesh eden Karius’tan sonra sıra şimdi de ilk olarak Boateng‘te. Kendisine yönetim tarafından sunulacak olan indirim teklifini kabul edip etmeyeceği konusunda kesin karar vermesi istenecek. 33 yaşında ki tecrübeli futbolcunun 5 maç daha 45 er dakika oynaması halinde sözleşmesi 1 yıl otomatik olarak uzayacak.

Beşiktaş'ta Kevin-Prince Boateng Ayrılığı Gündemde
Beşiktaş’ta Kevin-Prince Boateng Ayrılığı Gündemde

SERGEN YALÇIN’DA BOATENG’İN GİTMESİNE ONAY VERDİ

Sergen Yalçın‘da Boateng‘in gitmesine onay veren isimlerden. Kulübün mali açıdan küçülmeye gitmesi ve yüksek ücret alan futbolculardan indirim istemesi Sergen hocanın da planını bu yönde yapmasını gerektirdi. Sergen Yalçın takımın başına geldikten sonra kadroya katılan ve taraftarlar tarafından sevilen bu sene ki tek isim Boateng, bir karar vermeli.