Beşiktaş‘la transferde adı geçen kaleci Çağlar Şahin Akbaba, kendisine sorulan transfer iddialarına cevaplar vererek gündemi değerlendirdi.

Beşiktaş takımının kaleci arayışında olduğu ve bu yüzden iyi bir hamle ile eski sıkıntılarını yaşamak istemediği biliniyor. Siyah-Beyazlı transfer kurmayları da genç ve yetenekli kalecileri araştırıyorlar. Ayrıca basında da sık sık farklı kalecilerin isimleri asparagas da olsa camia ile anılıyor.

BURSASPOR’UN KALECİSİ ÇAĞLAR ŞAHİN AKBABA AÇIKLADI

Bursaspor‘un TFF 1. lig de 3. sırada olduğu ve liglerin ertelenmesi ile şampiyonluk yarışında ki iddilarının da beklemeye geçtiği dönemde konu transferler. Bursaspor’un 25 yaşında ki genç kalecisi Çağlar Şahin Akbaba kendisi hakkında çıkan Beşiktaş transfer haberlerine dair açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'la Adı Geçen Kaleci Çağlar Şahin Akbaba'dan Açıklamalar
Beşiktaş’la Adı Geçen Kaleci Çağlar Şahin Akbaba’dan Açıklamalar

Süper Lig takımları ile ismimin anılması çok güzel. Ancak şu anda odaklandığım tek şey takımımın şampiyonluğu. Bu konuyu başkanımla ve teknik direktörümle de konuştum. Bir yere gitmek değil takımımın şampiyonluk iddiasına katkı yapmanın ilk amacım olduğunu ifade ettim. Gelecekte Milli takım forması giymek en büyük hayalim dedi.