Beşiktaş‘la adı anılan Mehmet Ekici‘den transfer açıklaması yapıldı ve akıllarda olan acaba soruları da cevap bulmuş oldu.

Beşiktaş takımının orta sahaya takviye için Fenerbahçe’de forma giyen 29 yaşında ki orta saha futbolcusu Mehmet Ekici‘yi kadrosuna katacağı konuşuluyordu. Bu transfer söylentileri üzerine gün geçtikçe artan Beşiktaş transfer dedikodularına son noktayı yine futbolcunun kendisi koydu.

Beşiktaş transfer haberleri kendisine sorulan Fenerbahçeli futbolcu Mehmet Ekici : “Fenerbahçe’de henüz istediklerimi başaramadım. Burada şampiyonluklar kazanmak için kalmak istiyorum. Eğer yönetim ve yeni gelecek hoca kalmamı isterse, sözleşmemi uzatırım” dedi.

BEŞİKTAŞ ORTA SAHAYA TAKVİYEYİ TÜRK FUTBOLCUDAN MI YAPACAK?

Beşiktaş takımının akıbeti belirsiz olan Elneny ve yaşı ilerlemiş olan Atiba’ya alternatif olarak bulmak istediği orta saha futbolcusu Türk mü olacak? Bu konuda çeşitli isimler gündeme geliyor ve her gün farklı bir transfer görüşmesi yazılıyor. Ancak yönetim ilk olarak elinde bulunan Lens gibi 6 adet fazlalıklardan kurtulmayı planlıyor. Bu plan gerçekleştikten sonra ise Türk yada yabancı olsun bonservisi elinde olan ve iş yapacak futbolculara eğilecek Beşiktaş yönetimi.