Beşiktaş‘ın tek rakibi bu saatten sonra hakem kararları olarak bilinmelidir.

Çok iyi giden ve oturmuş bir kadro ile karşısına çıkan rakiplerini bunaltan bir takım izliyoruz. Şenol Güneş ve teknik ekibin şimdiye kadar beklediği takım tam oturmuşken kolay kolay engel tanımayacaklardır.

Gelen fırsatlar doğrultusunda yapılan transferlerin Beşiktaş takımına zarar vermesi sonrası atılan düzgün adımlarla kaçan puanlar geri toplanıyor. Ayrıca bir şans daha var ki o da fikstürde üstte bulunan iki takım çok panik halinde.

GEÇEN SENE GİBİ HAKEM KARARLARI İLE ŞAMPİYONLUK OLMASIN

Geçen seneyi hatırlarsanız Galatasaray Antalya maçında ki hakem kararları ile sarı-kırmızılılar mağlubiyetten dönerek galip geldiler. Verilmeyen penaltılar, çalınmayan düdükler derken fişi çektiler. Bu sene de herkeste “Başakşehir şampiyon yapılmak isteniyor” algısı oluşturup dikkat dağıtıldı sanki. Dikkat edin son haftalara girildiğinde Galatasaray‘ın yönetim ve teknik kadrosu en ufak hakem düdüğünden ortalığı ayağa kaldırıp gelecek maçlarda hakemlerin tarafsız düdük çalmasını engelledi. Geçen hafta kendi leyhlerine ve rakibin aleyhine olan kararlara gıkları çıkmadı.

Hakemlerde aman bana yüklenilmesin korkusu ile düdük çalamaz oldular. Bizim de Allah’tan temennimiz o düdükleri dibine kadar onlardan çıkartsın.