Beşiktaş’ın asbaşkanı Ahmet Kavalcı Şenol hoca bizimle dedi ve hocayı göndermek isteyenlere en iyi cevabı vererek konuyu açıkladı.

Beşiktaş takımının aldığı son mağlubiyetten sonra bazı fırsatçıların bütün faturayı sadece Şenol hocaya çıkarmalarının ardından asbaşkan konuştu. Beşiktaş asbaşkanı Ahmet Kavalcı, NTV spora yaptığı açıklamalarda Şenol hocayla bir araya geleceklerini ve rapor isteyeceklerini belirtti.

ŞENOL HOCADAN GELECEK RAPORA GÖRE HAREKET EDECEĞİZ

Beşiktaş asbaşkanı Ahmet Kavalcı, Şenol Güneş’ten gelecek rapor doğrultusunda takımdan gitmesi gerekenleri göndereceğiz dedi. Ayrıca hocanın belirteceği ihtiyaç olan bölgelere de transferler yapılacak. Beşiktaş’ın içinde bulunduğu durumdan çıkması için elimizden gelen her şeyi yaparak ikinci yarıda iddiamızı sürdürmeliyiz dedi.

Ahmet Kavalcı Süper Lig’in ikinci yarısında takımı ayağa kaldırmak için çok çalışacaklarını ve takımı ayağa kaldırmak için hocamızla görüşüp ne yapılması gerekiyorsa yapacağız dedi.

Beşiktaş takımının değil futbol oynamaktan sahada nefes almaktan aciz futbolcularla donatılmış olmasının yegane sorumlusu Şenol Güneş olamaz. Bizler de bu durumdan memnun değiliz ancak Kartalnews.com ailesi olarak yapılacak hamleleri görmek istiyoruz. Şenol hocanın kadro tercihini sürekli olarak eleştirip futbolcular gibi kendisinde de mental yorgunluk olduğunu vurguladık. Ancak parasını alamayıp sahada oynamayıp takımı satan oyuncular varken adam da bunu yakında görürken ondan güler yüz beklenmez.

Tüm şartlar oluşsun, adam gibi futbolcular alınıp paraları ödensin. Ondan sonra futbolda sıkıntı olursa dönüp teknik adama yükleniriz. Yeteri kadar da yükleniyoruz zaten.