Beşiktaş‘a kanat transferinde Sergen hoca Gökhan Töre diyor ve eski öğrencisini şimdi de Beşiktaş’ta ki kadro da görmek istiyor.

Beşiktaş takımının elinde ki işe yaramayanları çıkartmaya çalıştığı şu sıkıntılı günlerde gitmek istemeyenler, maaşı yüksek olanlar, işe yaramayanlar filan hepsi Sergen hocaya yük oldular. Bu yüklerden en düşük maliyetlerle kulübü kurtarmaya çalışan teknik adam ise Beşiktaş’ın eski futbolcusu ve kendisinin de Yeni Malatyaspor‘dan öğrencisi olan Gökhan Töre‘yi takıma katmak istiyor.

Beşiktaş'a Kanat Transferinde Sergen Hoca Gökhan Töre Diyor
Beşiktaş’a Kanat Transferinde Sergen Hoca Gökhan Töre Diyor

Beşiktaş’ın yeni transferlerinden kanatlarda bir randuman alınamadığı için Sergen hoca kanatları güçlendirmek istiyor. Daha önce de “Dürüst olmak gerekirse elimizde kanat oyuncusu diye tuttuğumuz pek çok oyuncudan daha yetenekli” demişti Gökhan Töre için.

Beşiktaş yönetiminin de Sergen Yalçın‘ın bu isteğine sıcak baktığı ve harekete geçeceği söyleniyor. Ancak Sergen hoca Gökhan Töre için yönetime “kısa vadeli sözleşme imzalatın” şartı koşmuş. 1 yıllığına sözleşme imzalatılacak ve futbolcunun performansı ile özel hayatı göz önünde bulundurularak gelecek sezon ne olacağına o şekilde karar verilecek. Ayrıca futbolcuya düşük ücret ve TL üzerinden sözleşme önerilecek.