Beşiktaş Transferde Quaresma ve Talisca İçin Alternatifleri Belirledi

0
120
Beşiktaş Transferde Quaresma ve Talisca İçin Alternatifleri Belirledi

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında en çok konuşulan iki isim Ricardo Quaresma ile Anderson Talisca için kulüp alternatiflerini belirledi. BJK kulüp başkanı Fikret Orman, Beşiktaş’ta kalmak için sıcak ve olumlu bir cevap vermeyen Anderson Talisca ile Çin’e transferi söz konusu olan Ricardo Quaresma için iki alternatif isim belirledi.

Fikret Orman bonservis bedeli olmayan ve al-sat sınırını zorlamayacak olan bir 10 numara için Şenol hoca ile birlikte karar vermiş durumda. Anderson Talisca’nın sıcak tavır takınmaması karşısında başkan Orman “oyuncu da gönüllü olmalı” diyerek bonservisi almamaya gönderme yapmıştı. Fakat yönetimden beklenen Benfica’dan al Çin’e sat taktiği ise Talisca’nın soğuk tavırları ile askıya alınmış durumda. Başkan Orman alternatif arayışına da Şenol Güneş ile birlikte son noktayı koydu.

ANDERSON TALİSCA YERİNE HATEM BEN ARFA

Beşiktaş yönetimi 10 numara da Talisca’nın gitmesi ile açılacak olan boşluğa PSG ile bir türlü anlaşamayan ve bu hafta 5 milyon euro bonservisini bırak gite razı olmayarak PSG tarafından serbest bırakılan Hatem Ben Arfa ile görüşüyor. Talisca’nın gitmesi durumunda bonservis bedeli de ödenmeyeceği için al-sat sınırı sıkıntıya girmeyecek olan Beşiktaş, Hatem Ben Arfa transferine sıcak bakıyor.

RİCARDO QUARESMA YERİNE ROBINHO DE SOUZA
RİCARDO QUARESMA YERİNE ROBINHO DE SOUZA
RİCARDO QUARESMA YERİNE ROBINHO DE SOUZA
RİCARDO QUARESMA YERİNE ROBINHO DE SOUZA

Beşiktaş transfer haberleri kapsamında en çok konuşulan bir diğer isim ise Ricardo Quaresma! Quaresma için Beşiktaş, 2020 yılına kadar sözleşmesi olan futbolcuyu iyi bir fiyat karşılığında Çin’e satmayı planlıyor. Fakat Quaresma ise bu plana sıcak bakmıyor ve gitmek istemiyor. Fakat sezon sonunda Quaresma ile yönetim anlaşırsa bu sefer Beşiktaş transfer haberleri gündeminde ilk isim Sivasspor’un Brezilya’lı yıldızı Robinho de Souza olacak.

Fakat Beşiktaş takımının devre arası yaptığı transfer Vida ve Vagner Love yerine henüz ne şekilde plan düşündüğü ise tam olarak netleşmiş değil. Bu futbolcular gönderilecekler listesinde olmasına rağmen yerlerine nasıl hamleler yapılacak bu pek konuşulmuyor. Büyük umutlarla Cenk Tosun yerine alınan Vagner Love, çıktığı maçlarda yerden kalkamazken Fenerbahçe’den transfer edilen Jeremain Lens ise düzelme sözü verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here