Beşiktaş transfer şoklarından birisi olarak tüm taraftarın geldiği günden beri beğenmediği isimlerden olan Abdoulay Diaby‘den transfer açıklaması geldi.

Beşiktaş taraftarının geçen sezon başında art arda yapılan ismi cismi duyulmamış transferler sonrası sosyal medyada tepkileri dinmek bilmiyor. Özellikle eleştiri gelen isimlerden birisi de Abdoulay Diaby olarak ön plana çıktı.

Beşiktaş Transfer Şoku Abdoulay Diaby Gitmem Diyor
Beşiktaş Transfer Şoku Abdoulay Diaby Gitmem Diyor

Bu futbolcunun takıma kattığı birşey olmazken bir süper lig futbolcusunun yanından bile geçemeyecek isimlerden biri olarak kadroda olması hayretle izleniyor. Transfer komitesinin 8 sefer izleyip onay vermiş olması da ayrıca ilginç bir mesele olarak karşımızda.

Neyse haberimize dönecek olursak bu futbolcu da Arabistana yada asyaya gitmem, kariyerime avrupa da devam etmek istiyorum diye menajeriyle haber yollamış.

Tamam haberi anladıkta şöyle bir sıkıntı var, sen avrupa yada Türkiye liglerinde forma giyebilecek performansı ortaya koymuyorsun ki! Seni hangi takım ne yapsın?

Sporting Lizbon’dan Beşiktaş‘a kiralık olarak gelen Abdoulay Diaby‘nin 2023 yılında Sporting ile sözleşmesi sona erecek. Ondan sonra kendisine futbol camiasından teklif gelir mi bilinmez.