Beşiktaş transfer haberlerinde “Sergen Yalçın İstiyor” yalanı son günlerin en moda manşeti haline geldi ve gün içinde çokça karşılaşırsınız.

Beşiktaş transfer gündemine dair akla yatkın yada uzak, saçma yada mantıklı, asparagas yada gerçek haberler sunulmaya tam hızıyla devam ederken şimdi de yeni moda çıktı.

Beşiktaş takımının teknik direktörlük görevine devre arasından sonra gelmesine rağmen Beşiktaş’la mazisi olduğu için taraftarın çok sevdiği Sergen Yalçın, ismi kullanılarak haberler onunla yapılıyor. Beşiktaş’ın transfer gündeminde de şüphesiz çok büyük yeri ve etkisi olacak olan teknik direktörün ismi akla yatan yada yatmayan tüm Beşiktaş transfer haberleriyle anılmaya başladı bile.

Beşiktaş Transfer Haberlerinde "Sergen Yalçın İstiyor" Yalanı
Beşiktaş Transfer Haberlerinde “Sergen Yalçın İstiyor” Yalanı

YALAN DA OLSA MESELE HABERİN ÇOK OKUNMASI

Yalan da olsa mesele haberin çok okunması olduğu için gün içinde aynı mevkiye 2 farklı ismi Sergen Yalçın çok istiyor diye farklı haber sitelerinde görebilirsiniz. Neden? Birincinin haberini okuyan benim sitemde ki haberi de Sergen Yalçın hatırına okur diye! Beşiktaş transfer haberleri gün geçtikçe daha çok asparagas başlıklarla da dolacaktır ancak lütfen akla yatmayan transfer haberlerine de inanmayın.