Beşiktaş Sağ Bek Transfer Atağında Mı? BJK Transferleri Haberleri

0
47

Beşiktaş takımının son zamanlar da arayış içerisinde olduğu sağ bek için İngiliz basınından flaş bir iddia daha gündeme geldi. Son yılların en başarılı takımı ve 2 yıldır üst üste şampiyonluğu kucaklayan BJK takımının bu sene de iddiasını sürdürme adına flaş transferlere imza attığı gözlemleniyor.

Beşiktaş transfer haberleri günden güne hız kesmeden devam ediyor ve Türkiye basını ile birlikte dünyanın çeşitli ülkelerinde ki manşetlerde de BJK transferleri gündem oluyor.

Son dakika haberi olarak ta Kara Kartal‘ın bu sefer İngiliz ligi Premier League takımlarından olan dünyaca ünlü Manchester City takımının futbolcularından siyahi Bacary Sagna ya pençe attığı İngiliz basınında ki iddilardan biri.

Beşiktaş’ın Sağ Bek Bacary Sagna İddiası Doğru Mu?

BJK takımının transfer gündemi ile ilgilenen ingiliz basının da ki bu iddianın doğruluğu elbette tartışmaya açık olarak görülüyor. Hatta siyahi futbolcu Bacary Sagna’ya Beşiktaş’ın yanı sıra Leicester City, Benfica, Sporting Lizbon ve Torino takımlarının da ilgilerinin bulunduğu iddialarda yer alıyor. Futbolcu savunma ortası ve sağ bekte görev yapan ve aynı zamanda 34 yaşına girmiş olan ayrıca da bonservisi Manchester City’de bulunan bir futbolcu. Beşiktaş takımımız bu sene de şampiyonluğu zorlayacaksa stoper açığını daha dinamik ve gözden çıkarılmamış olan ayrıca keşfedilmeyi bekleyen yeni yeteneklerle kapatmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here