Beşiktaş Haberleri

Beşiktaş Haberleri, son dakika gelişmelerine baktığımızda en çok konuşulan ve. Sosyal medyada beşiktaş transferleri gündemi meşgul eden en önemli başlık Vagner Love Beşiktaş transferi beşiktaş haber konusu olarak karşımıza çıkıyor. Son günlerin en kritik Beşiktaş transferi olan Vagner Love, dün gece saat. 01:00’da İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelmiş ve transfer hakkında sona gelindiğini kanıtlamıştı. Alanyaspor’da golcü forvet olarak görev yapan Vagner Love. Beşiktaş başkanı Fikret Orman ile teknik direktör Şenol Güneş’in radarına beşiktaş transfermarkt takılarak takıma transferi talep edilmişti.

Cenk tosun’un Everton transferi sonrası boş kalan 10 numara açığını bir an önce doldurmak zorunda olan. Beşiktaş takımının ayrıca Süper Lig ile Şampiyonlar. Ligi’nde önünde zorlu bir fikstür var. Bu fikstür karşısında elinde ki ekonomik kozu en akıllı ve en maliyetsiz beşiktaş. Maçkolik şekilde değerlendirmek isteyen başkan. Beşiktaş bursaspor Orman, Alanyaspor’un Kanada’lı golcüsü Vagner bjk haber fanatik Love’a kancayı taktı beşiktaş şampiyonlar ligi.

Beşiktaş Haberleri 1 Hafta Boyunca Vagner Love’u Konuştu

Beşiktaş başkanı Fikret Orman’ın Alanyaspor’un golcüsü Vagner Love’u beşiktaş haberleri fanatik istemesi üzerine Alnya başkanının ilk tepkisi “hayır” oldu! Fakat golcüyü kadrosuna katmakta ısrarcı olan. Fikret Orman’a karşı işi yukarı koşmak isteyen. Alanya başkanı Hasan Çavuşoğlu, 5 milyon euro istedi. Başkan Orman ise bu parayı vermemek için ilk önerdiği 2 milyon euro teklifine birde. Takas seçeneğini ilave etti ve 2 milyon artı. Mustafa beşiktaş haberleri son dakika Pektemek’i verelim dedi. Alanya başkanı ise ligin 2 yarısının beşiktaş son dakika başında. Golcüsünü kaybetmek istemediği için bu teklifi de cazip bulmadı ve yine hayır dedi. Ardından Alanay Kartal Yuvası mağazasında görüntülenen Vagner Love, Beşiktaş’a yeşil ışık yaktı. Bu ışıktan sonra gidip yönetim ve başkanla konuşarak “Alanyaspor’da yüreğimi ortaya koyarak oynadım. Artık Beşiktaş’a gitmek fotomaç bjk ve Şampiyonlar Ligi’nde oynamak istiyorum.

Beşiktaş Haberleri

Bana engel olmayın. Bırakın gidiyim dedi. Fakat Çavuşoğlu bu isteğe de olumsuz cevap vererek Beşiktaş 5 milyon euro verirse gidersin diyerek konuyu noktaladı. Beşiktaş kadro Fakat başkanın inmadı karşısında. Love’da inat etti ve süren polemik neticesinde. Vagner Love, Instagram hesabı üzerinden paylaşım beşiktaş haberleri 1903 yaparak Alanya yönetimini ve başkanı zor durumda bıraktı. Yaptığı paylaşımda “Alanya kaç aydır maaşlarımızı ödemiyor. Gitmeme de izin verilmiyor. Bu şekilde ücretlerimizi alamazsak başkana sözleşme kurallarını hatırlatıyorum” şeklinde Çavuşoğlunu derinden yaralayan bir yazı yazdı. Bunun üzerine Love’un beşiktaş transfer haberleri son dakika takımda. Kalmasının gitmesinden beşiktaş transfer listesi çok daha fazla zarar vereceği. Göz önünde bulunarak beşiktaş haberleri ntv spor Beşiktaş’a gitmesine razı olundu. Bu gelişme sonrasında Beşiktaş haberleri günlük akışını sansasyon şeklinde sürdürmeye başladı.