Beşiktaş ekonomik kalkınma planı kapsamında öncelikle gelecek sezon bilet satışlarından iyi kar etmeyi hedeflerken boş koltuk kalmamasına dikkat edecek.

Beşiktaş yönetimi başlattığı yardım kampanyasını malum ortam yüzünden süresiz ertelemek zorunda kalmıştı. Şimdi ise gittikçe ekonomik krize maruz kalan yönetim çözüm üretme arayışlarına girdi.

BİLETLER MAKUL FİYATTAN SATILIP BOŞ KOLTUK KALMAYACAK

Bilet satışlarını ilk öncelikli olarak ele alan yönetim biletlerin satış fiyatlarında indirime gitmeyi hedefliyor. Öncelikli hedef boş koltuk kalmaması. Krizi atlatmak için kombine satış rakamları da aşağı çekilecek. VIP koltukların da tamamının satılması hedefleniyor. Bedeva bilet uygulamasını ise makul bilet fiyatları ile değiştirip stadı dolduracak bir ara çözüm düşünüldü.

Beşiktaş Ekonomik Kalkınmada Bilet ve Kartal Yuvası'na Eğilecek
Beşiktaş Ekonomik Kalkınmada Bilet ve Kartal Yuvası’na Eğilecek

SON OLARAK KARTAL YUVALARI EKONOMİNİN BEL KEMİĞİ

Sol olarak ise ekonomik krizin atlatılması adına Kartal Yuvası mağazalarında ki ürünlerin fiyatları sirkülasyon olması için aşağı çekilecek. Ayrıca korsan satışların önlenmesi için de daha cazip fiyatlı ürünler taraftara sunulacak. Son olarak ise Beşiktaş yönetimi KArtal Yuvası mağazalarında Outlet Mağaza dönemine gidecek. Beşiktaş’ın Kartal Yuvası mağazalarında ki ürünlere daha cazip fiyatlara herkesin ulaşması adına Outlet Mağazalar açılacak.