Beşiktaş Denizlispor maçı canlı izle – BJK Denizli sayfamızda 20 Haziran 2020 Cumartesi günü saat 21:00’da yapılacak olan maçı canlı olarak yayınlamaya çalışacağız.

Beşiktaş takımının Süper Lig’in kalan 7 maçından ilkine çıkacağı bu deplasman karşılaşmasında ki en büyük merak konusu kadrosu! Sergen Yalçın yönetiminde Deniz deplasmanına gidecek olan Karakartal’ın kadrosuna altyapıdan gelen gençlerin ağırlıklı çıkması bekleniyor.

Beşiktaş Denizlispor Maçı Canlı İzle - BJK Denizli
Beşiktaş Denizlispor Maçı Canlı İzle – BJK Denizli

Kalede yine Ersin Destanoğlu ile maça çıkması beklenen siyah-beyazlı takımımızın sağ beki Rıdvan Yılmaz’a emanet edilecek. Ancak defansta da Vida veya Ruiz yerine yine gençlerimizden bazılarının şans bulması bekleniyor. Orta saha ve forvet bölgelerinde de yine çok büyük bir sürpriz bekleyen taraftarlarımız eski futbolcuları görmeye razı değiller.

BEŞİKTAŞ DENİZLİSPOR MAÇI CANLI İZLE LİNKİMİZİ TAKİP EDİN

Beşiktaş Denizlispor maçı canlı izle linkimizi takip ederek 20 Haziran 2020 Cumartesi akşam saat 21:00’de karşılaşmayı naklen takip edebilirsiniz. Ağırlıklı olarak genç kadro ile maça başlaması beklenen Kara-Kartal’ın hamle oyuncularına gerek duyarsa sonlara doğru oyuna sokması bekleniyor.

BJK DENİZLİSPOR MAÇI CANLI İZLE KARTALNEWS.COM DA!

BJK Denizlispor maçı canlı izle ayrıcalığı bu hafta Kartalnews.com üzerinde naklen siz değerli takipçilerimizle buluşuyor. Lig’de tamamen şampiyonluk umudunu yitiren Beşiktaş için artık yeniden küllerinden doğma vakti geldi. Bunun için de ekonomik şartlar yüzünden kısıtlı transfer planlaması yapılırken altyapıdan gelen gençler ön planda olacak. Sergen Yalçın’ın risk alarak Denizlispor maçına genç kadro ile çıkması beklentilerin en büyüğü!