Beşiktaş Bayern Münih Maçları Şifresiz TRT 1’den Yayınlanacak

0
43

Beşiktaş haberleri gündemine bomba gibi düşen en önemli haber bu olmalı. Beşiktaş Bayern Münih maçlarının ikisi de şifresiz olarak TRT 1 ekranlarından dünyaya aktarılacak. Şampiyonlar ligi Beşiktaş maçları TRT 1’de.

BJK haber gündeminin en önemlilerinden biri olarak karşımıza çıkan müjdelerden biri de UEFA Şampiyonlar Ligi son 16 tur kura çekiminde Bayern Münih ile eşleşen siyah beyazlı temsilcimiz BJK‘nin 20 Şubat 2018 Almanya deplasman maçı ve rövanşı olan 14 Mart tarihli Vodafone Park’ta gerçekleşecek maçların ikisinin de TRT 1 ekranlarından şifresiz verilecek haberiydi.

UEFA Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Beşiktaş için zorlu maratonda tüm taraftarlarının ve Türk halkının tek yürek olacakları kalan Şampiyonlar ligi maçlarında üzüntü veren sebeplerden ve akıllarda sürekli dolanan soru işaretlerinden biri olan maçı hangi kanal verecek, şifreli mi yoksa şifresiz mi verilecek sorusuna net bir cevap geldi. Normal takvime göre Bayern Münih ile Almanya’da Allianz Arena’da TSİ 22:45’te Beşiktaş’ın karşılaşacağı maç TRT 1 ekranlarından şifresiz, bunun rövanşı olan ve Türkiye’de Beşiktaş‘ın stadyumu olan Vodafone Park’ta ki maç şifreli olacaktı. Fakat son yapılan duyuruda maçların ikisinin de şifresiz olarak TRT 1 ekranlarından aktarılacağı söylenince tüm futbolseverler ve maça gidemeyecek olan Beşiktaş’lılar için harika bir haber oldu. Türkiye’nin dört bir yanında bu karşılaşmayı sabırsızlıkla bekleyecek olan ve Almanya’da yapılacak ilk maçın da rövanşı olması sebebi ile heyecanı daha da tırmandıracak olan ikinci karşılaşmanın da şifresiz verilmesi tüm bu futbolsever ve taraftarlar için çok sevindirici bir haber oldu.

Beşiktaş Bayern Münih maçları canlı olarak Kartalnews.com’da

BJK‘nin tüm haber konuları ile transfer gelişmeleri dahil kulüp hakkında ki tüm spor branşlarını takip ederek sizlere aktarmaya çalışan Kartalnews.com özellikle şifresiz maçları değerleri takipçilerimize canlı olarak sunuyoruz. Beşiktaş Bayern Münih maçlarının ikisinin de şifresiz verilecek olmasının rahatlığı ile TRT 1 ile aynı anda canlı yayını sitemiz üzerinden sizlerle HD olarak paylaşacağız. Kesintisiz maç yayını ve heyecanını sizlere aktaracağımız için öncelikle Beşiktaş’ımıza başarılar diliyor ve sonrasında maç saatlerinde sizlere Kartalnews.com‘a bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here