Beşiktaş Asbaşkanı ve futbol a takım sorumlusu Emre Kocadağ, Beşiktaş’ın karşılaştığı virüs durumu ve sözleşmeler hakkında açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş takımında en son yapılan test sonucunda 9 kişide covid-19 testinin pozitif çıkmasının ardından tedirginlik arttı. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de aynı şekilde testinin pozitif çıkmasıyla birlikte yönetim kadrosunda da durum ciddiye bindi.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'dan Virüs Açıklamaları
Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ’dan Virüs Açıklamaları

BEŞİKTAŞ YÖNETİMİNİN TESİSLERDE NE İŞİ VARDI?

Kamuoyunda bazılarının saçma sapan sözlerle eleştirdiği ve son olarak gelinen noktada “Beşiktaş yönetiminin tesislerde ne işi vardı?” sorusunun sorulmasına Kocadağ’dan sert cevap geldi. Asbaşkan Kocadağ : “Başkanımızla birlikte birkaç yönetici kendimize tesislerde ayrı bir yer oluşturduk. Kulüp binası kapalı alan olduğundan, açık alanda yaptığımız bu bölümde günlük işlerimizi yaptık. Beşiktaş’ta acil şekilde halledilmesi gereken meseleler vardı. Biz gerekeni yaptık. Beşiktaş gibi koca kulüp evde oturarak yönetilmez.” dedi. Bu serzenişiyle de budalaca açıklama yapanlara iyi bir cevap vermiş oldu.

SÖZLEŞME YENİLEME VE İNDİRİM GÖRÜŞMELERİMİZİ ERTELEDİK

Beşiktaş asbaşkanı Emre Kocadağ sözleşme yenilenecek olan ve sözleşmesinde indirim istenecek olan futbolcularla görüşmelere ara verildiğini ifade etti. Şu anda ilk önceliğimizin futbolcularımızın ve çalışanlarımızın iyileşmeleri ve karantinadan sağlıklarına kavuşmuş olarak çıkmaları dedi.

Gelecek Çarşamba günü tüm futbolcuların ve teknik heyet ile yöneticilerin yeniden testten geçeceklerini ifade etti.

Beşiktaş takımına ve tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimizi iletirken Allah’tan acil şifalar dileriz.