Beşiktaş Álvaro Negredo Transfer Haberlerini Yalanladı

0
80
Beşiktaş Álvaro Negredo Transfer Haberlerini Yalanladı
Beşiktaş Álvaro Negredo Transfer Haberlerini Yalanladı

Beşiktaş Álvaro Negredo transfer haberleri ile basında geçen açıklamalardan birini resmi internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile yalanladı. Beşiktaş‘ın santrafor olarak aldığı fakat son zamanlarda Cenk Tosun’un gitmesine rağmen Ziraat Türkiye Kupası Gençlerbirliği maçında bile ilk 11 şansı bulamayan Negredo için bir açıklama yaptı. Beşiktaş kulübünün resmi internet sitesi olan Bjk.com.tr üzerinden “Kulübümüzden Açıklama” başlıklı yazıda, Negredo‘nun transferi ile ilgili basında çıkan bir haberin içeriği yalanlandı.

Beşiktaş Bilgi veya Belge Varsa Kamuoyu ile Paylaşın Dedi!

Beşiktaş‘ın resmi internet sitesi üzerinden yapılan yazılı açıklamada Álvaro Negredo transferinde kulübün 4 milyon euro zarara uğratıldığı söylenmişti. Bu açıklama karşısında kulübün tepkisi oldukça sert oldu. Negredo sanki bedavaya transferi yapılabilecek bir oyuncuymuş gibi açıklama yapılmış. Kim olursa transferi sırasında kulübümüzün menfaatleri sonuna kadar gözetilerek transferler yapılmaktadır. Aksini iddia edenlerin ellerinde bir belge veya bilgi varsa bunlar çıkıp kamuoyu ile paylaşmalarını istiyoruz denildi.

Beşiktaş Kulübünün Yazılı Açıklaması Şu Şekilde

“Habertürk yazarlarından Atilla Türker’in bugünkü yazısında futbolcumuz Negredo’nun transferiyle ilgili ortaya attığı iddia gerçeklerden uzak, aslı olmayan söylentilerden kurgulanmıştır.

Negredo’nun bedava transfer edilebilecek bir durumdaymış gibi gösterildiği yazıda, kulübümüzün 4 milyon Avro’nun üzerinde zarara uğratıldığı iması kabul edilemez.

Tüm transfer çalışmalarında olduğu gibi, kulübümüz menfaatleri sonuna kadar gözetilerek transferler gerçekleştirilmektedir.

Bahsi geçen konuda elinde herhangi bir belge veya bilgi olan kim var ise, bunları derhal kamuoyu ile paylaşmaya davet ediyoruz.

Hiçbir belgeye dayanmayan, dedikodudan öte temeli olmayan bu haberle ilgili yasal haklarımızı sonuna kadar kullanacağımızı kamuoyuna duyurur, taraftarlarımızın bu tip kurgu haberleri ciddiye almamasını önemle rica ederiz.

Saygılarımızla,

Beşiktaş JK”

 

Álvaro Negredo Profili

Álvaro Negredo Sánchez, Santrafor mevkinde görev yapan İspanyol Millî futbolcudur. Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ta ve İspanya millî takımında forma giymektedir. Vikipedi
Doğum tarihi: 20 Ağustos 1985 (32 yaşında), Vallecas, İspanya
Boy: 1,86 m
Ortak: Amparo Moreno
Maaş: 3,9 milyon GBP (2013)
Şu andaki takımları: İspanya millî futbol takımı (Forvet), Beşiktaş (#9 / Forvet)
Çocuklar: Álvaro Negredo Moreno, Aitana Negredo

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here