Beşiktaş Alanyaspor ile Vagner Love İçin Prensip Anlaşmasına Vardı

0
31

Beşiktaş 10 numara arayışlarında Alanyaspor’un golcüsü Vagner Love ile anlaşmıştı. Ancak Alanyaspor ile bir türlü anlaşma sağlayamayan Beşiktaş takımında istenen rakam 5 milyon euro idi. Beşiktaş ise takas teklifini de masaya yatırmasına rağmen Alanyaspor yöneticileri hiçbir şekilde takas istemediklerini belirttiler. Beşiktaş ilk teklifi olan 2 milyon euro yu 3 milyon euro ya yükseltti. Fakat golcü futbolcu Vagner Love’un istemesine rağmen Beşiktaş gibi iyi bir bütçesi olan kulübün futbolcusunu istemesini iyi bir koz bulan Alanyaspor pazarlığı kızıştırdı.

Beşiktaş Alanyaspor’u Razı Etti

Beşiktaş yönetimi anlaşmayı belki çoktan sağlayacaktı ama kulübün gardı Alanyaspor’a karşı düştü. Bunun bir sebebi de 3 milyon euro ile birlikte Mustafa Pektemek‘i de Alanyaspor’u vermek istemesiydi. Mustafa Pektemek ise gitmek istemeyince işş uzadı. Vagner Love‘un gitmek istiyorum demesine rağmen Beşiktaş 5 milyonu getirirse gidersin diyen Alanya başkanı gerçekten pazarlıkta işi sıkı tuttu. Beşiktaş başkanı Fikret Orman ise Beşiktaş transfer haberleri gündeminde en çok konuşulan bu konuyu sonuçlandrımaya kararlı görünüyordu. Bu akşam saatlerinde gelen bilgilerde prensip anlaşmasına varıldığı öğrenildi. Mustafa Pektemek gitmeyi kabul etti ve transfer için Beşiktaş ayrıca ödeme yapacak.

Beşiktaş Vagner Love İçin 3,2 Milyon Euro + Mustafa Pektemek’i Verdi!

Beşiktaş kulübü ise Cenk Tosun’un yerini doldurmak için 33 yaşında ki golcü futbolcuyu kadrosuna katmayı en sonunda başardı. Bu işi Alanyaspor takımına kadrosunda ki Mustafa Pektemek’i ve 3,2 milyon euro transfer bedeli vererek başardılar. Başkan Fikret Orman, teknik direktör Şenol hoca ile yaptığı fikir alışverişlerinde sosyal medyada bile çok tartışılan Vagner Love transferini noktaladı.

Vagner Love 33 Yaşında İtirazları

Sosyal medyada Beşiktaş taraftarlarının en çok itiraz ettikleri konu ise yönetimin ısrarla istediği 33 yaşında ki Vagner Love‘un yaşının büyük olduğu ve BJK takımına bişey katamayacağı oldu. Fakat teknik direktör Şenol hoca ile bu futbolcuyu enine boyuna araştıran başkan Orman’ın da bir bildikleri vardı elbette. Vagner Love yaşının büyük olmasına rağmen Süper Lig’in en çok dripling yapan futbolcusu olma rekorunu elinde tutuyor. Vagner gerçekten de çok hırslı ve performansını koruyan bir golcü futbolcu. Eğer transfer sonrası formunu korursa Beşiktaş takımına Mario Gomez ve Cenk Tosun’dan daha çok gol katkısı sağlayacaktır.

Vagner Love Dripling Tablosu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here