Besiktas

0
52

Beşiktaş kaymakamı Önder Bakan Emniyet Müdürlüğü Beşiktaş Bölgesi’nde gerçekleştirildi üçüncüsü İlçe Ercan Çamırcı’nın kooordinasyonunda gerçekleştirilen Huzur Toplantıları’nın bkz. Vişnezade, Türkali’yle Cihannüma, Abbasağa, Yıldız, Sinanpaşa, Muradiye, Balmumcu, Gayrettepe, Dikilitaş mahallelerinde özelinde Toplantı gerçekleştirilen Conrad Hotel’de düzenlendi Bulunan Beşiktaş’ta.

Önder Bakan, huzurun hakkı rahatlıkla değil sürekli teyakkuz halindeyiz

Beşiktaş kaymakamı Önder Bakan İlçe Emniyet Beşiktaş müdürü Ercan Çamırcı Emniyet Birim bkz bkz amirlerin katılımıyla Toplantıda sürdürülen vatandaşların muhtarların anlatmak bkz Getirdiği Konular yatırıldı masaya. Toplantıda söz alan Yapılan toplantıların Ölümlü dönüşlerinin oldugunu söyleyen Beşiktaş kaymakamı Önder Bakan, bkz “Bu Toplantı müdürlüğümüzle Emniyet Birlikte başlatılan üçüncüsünü Bir gerçekleştirdiğimiz Toplantı. Huzur İçerisinde bu Verdiği huzurun rahatlıkla Değil Sürekli teyakkuz halindeyiz. Bu toplantılarla sorunlar değerlendirildi bkz kıymetli Ortaya fikirler çıktı. Temel seviyor sorunlarımız çok değişmedi. Madde bağımlılığı Konusunda duyarlılığın arttırılması bkz parklarda Yaşanan sıkıntılarla Ilgili arttı başarılarımız BUNUN zaman ZAMANDA dönüşlerini aldık “dedi.

Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, halkların dinlemeye devam ettiklerini ve üzerlerine düşeni yaparak yapacakları altını çizdi. Gece alkol satışı, madde bağımlıları, motorlu araçların duyarsızlığı, trafik ve otopark sorunlarının gündeme geldi. Toplantıda mahalle muhtarları da söz aldı.

Ercan Çamırcı, sizin güvenliğiniz için buradayız

Yapılan Huzur Toplantılar sorunların isteklerin hemen hemen Cardio oldugunu Beşiktaş İlçe Emniyet müdürü Ercan Çamırcı söyleyen, “Sizlerin güvenliğiniz Için bizler Buradayız. Yaklasik 2 milyon Kişinin Yaşadığı hareketli Bir ilçede Yaşiyoruz. Beşiktaş ilçesinde olayların az Olduğu Bir İlçe, bu bizden Önce çalısan arkadaşlarımızın başarısı,. Tabi ki nihayetinde İstanbul sayın müdürümüzün bkz Ekibin diye başarısıda düşünüyorum. onun ıcın bizler Buradayız. sİZLERE vermek Için daha iyi Hizmet özellikle ihbarlarınızı 155’e yapmanızı istiyoruz. Neden 155 diyoruz, denetlenebilir Olması NEDENİYLE bunu söylüyoruz. 155’e Yapılan ihbarların hepsi Kayıt bkz emniyetin ALTINA alınıyor. Polisin ilgi göstermediğini düşündüğünüzde, Şikayetçi Kayıtlar Olduğunuz Orada çıkıyor Ortaya. bizler buraya çalışmak Için geldiik. çalışmak istemeyen safra bizler olsak, çekip gitmeliyiz. Yerimize birileri gelmeli. Bu radayız Çünkü niye insan tanımadığını Beller düşman, UNON Için Buradayız. Bir sorun Varsa sıkıntı parti temsilcilerine ulaşmanıza gerek yok. Biz için bizler hizmet için burada bekliyoruz. Bizlere daha Rahat ulaşabilmeniz amacıyla, bizleri tanıyın buraya diye Geldik. Bu Sanatçılarımız çok önemli. Biliyoruz herkez bizden Görev bekliyoru seven komşuluk kavramıda çok Önemli unutulmamalı. Öncelik olarak herkesin vicdanı kendi polisidir. Sizlerden her zaman destek bekliyoruz. “Diye konuştu.

Ferşat Yıldırım toplantda söz edilen düşüncelerini aktardı

Toplantıya AK Parti Beşiktaş İlçe Başkanı Ferşat Yıldırım’da katıldı. Yıldırım şöyle konuştu: “Bu Toplantının Ardından İlçe ‘Altina OTOPARK Yapılması trafiği rahatlatır Beşiktaş Çarşı binalarının ARAZİ Yetersizliği Bir Baska sorun Kamu Kurumları OTOPARK bkz sorun Büyükşehir belediyelerinin yetkililerini karşımızda görürsek daha da Verimli olacağı kanaatindeyim Beşiktaş’ta Buyuk Trafik bkz …. da güvenlik sıkıntılar Yönünden Fazla. Ibb metre çalışması bittikten Sonra tek elden meydan düzenlemesi yapacak. kepaze bir durum Var düzelecek. Yıldız Parkı’na vatandaş Palanga Caddesi’nden giriliyor. artık arabamla alt taraftan Yıldız Parkı’na girebilmeliyim. Çocuk parklarına dağıtımı Kurulan baz istasyonlarına engel olunması gerekir.

Huzur Toplantıları Tekin Bölgesi ile sürecek.

Uyuşmazlık gidermek, uyuşturmak, taciz gibi şikâyetlerde gündeme geldi. Beşiktaş Kaymakamı Önder Bakan, “Kamera çalışıyoruz.

Editör: Muzaffer Topal