Başkan Fikret Orman’ın Arda Turan Transfer Açıklaması

0
37

Beşiktaş haber gündeminin bir diğer konusu olan BJK Arda Turan transfer haberleri hakkında en son sözü yine kulübün başkanı Fikret Orman söyledi ve konu hakkında ki manipülasyonlara da açıklık getirdi.

Beşiktaş başkanı Fikret Orman Beşiktaş haber gündeminin en çok hakkında yazılıp çizilen BJK Arda Turan transfer konusu hakkında açıklamalarda bulundu. Bazı BJK taraftarları tarafından da olumlu olarak karşılanmasına rağmen bazıları tarafından ise Barcelona kulübünde forma giyen Arda Turan‘ın çok fazla yedek kaldığı ve pek forma şansı bulumadığı konularına dikkat çekilerek takıma birşey katamayacağı basında ve sosyal medyada konuşulan konular arasında yer alıyordu. Bu başlıklar basında dolaşırken konuya noktayı koyan yine kulüp başkanı oldu ve BJK transfer haberleri üzerine hakkında yazılıp çizilen Arda Turan konusuna açıklık getirdi.

Başkan Orman: Arda Turan’ı beğeniyorum ama transferi düşünmüyoruz!

Beşiktaş kulübünün başarılı başkanı sayın Fikret Orman kendisine transferler hakkında sorulan soruları cevaplarken en çok adı geçen ve basın ile sosyal medyada bile tartışma konusu olan milli futbolcumuz Arda Turan hakkında ki transfer meselesine de son noktayı koyan sözü söyledi.

Barcelona‘da forma giyen ve bazı Beşiktaş taraftarlarının takıma gelmesini bazılarının ise başarısız olarak yorumladıkları milli futbolcu Arda Turan transfer haberleri hakkında ne diyorsunuz sorusuna başkan Orman “Arda Turan çok beğendiğim bir futbolcu. Ancak bizim transfer gündemimizde bulunmuyor” sözleri ile kulübün bu şekilde bir girişiminin olmadığını ifade etti. Bu açıklama sonrasında sosyal medyada çok büyük yankı bulması ile birlikte stoper konusunda ki arayışlar için Domagoj Vida ile her konuda anlaşıldığını ve transfer gündemlerinde olan başka futbolcuların da bulunduğunu ifade eden başkan Orman, Şu anda stoper mevkiine takviye düşünüklerini fakat sonuca ulaşan herhangi bir şey olmadığından konuşmanın gereği olmadığını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here