Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi yakalandığı pandemi sonrasında kendisine ertesi gün durumunu soran yöneticilere “Ben iyileşirim, mühim olan Beşiktaş” dedi.

Beşiktaş yeni sezon hazırlıklarına başkan Ahmet Nur Çebi’nin talimatları doğrultusunda devam ediyor ve transfer listesi ile mali bilanço böyle şekilleniyor. Başkan Çebi’nin yakalandığı pandemi hastalığı sonrası kulüp içinde 9 kişi de daha hastalığın çıkması yönetimi sarstı. Beşiktaş taraftarı da bu olumsuz gelişmelerden dolayı büyük üzüntü yaşıyor.

BAŞKAN ADETA HASTALIĞI KAZIDI ATTI

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi testlerinin pozitif çıktığının ertesi günü yapılan e-toplantıda durumunu soran kurmay yöneticilere “Ben iyileşirim, mühim olan Beşiktaş’ın geleceği. Esas işlerimize odaklanalım. Kaybedecek 1 saatimiz bile yok” cevabını verdi.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye Geçmiş Olsun
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’ye Geçmiş Olsun

Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi kendisi gibi test sonuçları pozitif çıkan diğer herkesi teker teker arayıp geçmiş olsun dileklerini iletti. Ardından kurmaylarıyla birlikte Beşiktaş’ın gelecek ay ki 200 milyon TL ödemesi için çıkar yol arayışları masaya yatırıldı.