Basın, ABD Açık’ı kazandıktan sonra Djokoviç’in dönüşünü kutluyor

0
15

Juan Martin Del Potro ile Amerika Açık finalinde Novak Djokovic zaferi ikinci bölümünü rakip olmadan kaldıktan sonra, dünya tenis elit Belgrad ‘dan tenisçi dönüşünü kutlayan, dünyanın dört spor bölümlerinin çok içmesine geçen sezonun dirsek yaralanmasından dolayı.

L’Équipe: Fransız medyası, Sırp’ın zaferini “Novak Cokoviç’in ABD Açık finalinde Juan Martin del Potro’ya hükmetti ve 14. Grand Slam’ı kazandı.” Aynı zamanda Djokovic’in kendisinin bildirilerini de içerir: “Son iki ay inanılmazdı,” Wimbledon, Cincinnati ve Amerikan büyükleri kazandı. Fotoğraflar, Djokovic’in maç boyunca bir noktayı kutlaması ve şampiyon unvanıyla poz vermek içindir. Ayrıca Novak Cokoviç’in teknisyeni Marian Vajda’nın ifadelerini de topladılar: “Burada bunu kanıtlamak zorundaydım”.

La Gazzetta dello Sport: İtalyan yarım başlık başlık kazandıktan sonra ifadeleri Djokovic ile “Amerika Açık üç sette Del Potro yenerek Djokovic kazandı” “ile Djokovic kazanmak için gereken Bu benim yeni yolum. ” Fotoğraf Djokovic kupayı sarılma içindir.

New York Times: New York gazetesi ayrıca, “Novak Cokoviç, ABD Açık’ı, altyazıyla birlikte 14. Büyük Slam unvanını eklemek için kazanır.” Juan Martín del Potro’yu yendikten sonra Wimbledon tacını açmasıyla yeniden doğdu. “Görüntü, oyunu kazandıktan sonra Arthur Ashe mekanında yer alan Djokovic için.

ESPN: Amerikan medyası, “Novak Cokoviç ABD Açıklarını kazanır ve Grand Slam rakamını 14’e çıkarır” başlığıyla dijital basımdaki haberi, şampiyon unvanını taşıyan bir görüntü ile tamamlar. Bu bilgilere “Novak Djokoviç’in tenisin üstünden çıkma planı yok” başlıklı bir raporu eşlik ediyor.

Sports Illustrated: Spor dergisinin dijital baskısı, “Novak Cokoviç, ABD Açık unvanıyla en iyi seviyesine geri döndüğünü gösteriyor” başlıklı bilgileri, “İkiden fazla” altyazısıyla birlikte topladı Novak Cokoviç, 2006’da Roger Federer’den beri hiç kimsenin yapmadığı devreyi yönetmesinden sonra, “Pazar günü ABD Açık şampiyonluğunu Juan Martín del Potro’ya karşı baskın bir şekilde kazandıktan sonra yeni bir seviyedeymişim gibi hissediyorum” dedi. . Görüntü, Djokovic’in şampiyon unvanını öpmesi içindir.

Blic Sırp gazetesi yeni bir başarı Djokovic Sırp kupa sarılma görüntüsü ile başlık “Djokovic New York King” ile getiriyor. Buna ek olarak, aynı zamanda bir başlık kazandıktan sonra ATP sıralamasında Djokovic yükselişini yansıyan, örneğin oyuncu Gerald Butler, düştükten sonra Del Potro gözyaşı ve Djokovic reaksiyonu ve gerçek olarak yıldızlarının yanında kutlamaları Cokoviç ödülü alır En çok tenis tarihinin en yükseği, şampiyon yaklaşık 3.8 milyon dolar cebe sahip olduğu için.

Olé: Arjantinli medya, Del Potro’nun “Altında bir duvarın önünde kaybolma” dedikleri maçında, “Del Potro’nun büyük bir turnuvada oynadıktan sonra kafasını bulması gerekiyor” New York’ta, ancak finalde bir şansı olmayan ve 3 saatlik ve 16 dakikada bir düello kazandıran bir Djokovic’e girdi. Sırp aynı zamanda 3. sıraya yerleşti. Delpo dördüncü oldu, “resmin yanında Tandil tenis oyuncusu bir süre sonra tükendi. Buna ek olarak, finalden sonra tenisçi oyuncunun ifadelerine düştükten sonra Delpo’nun ağlamasını topladılar: “Halkın sevgisi bir Kupa”.

The Times: İngiliz medyası “Djokovic, 14. Grand Slam unvanını benzersiz bir gösteri ile başardı” başlığıyla Djokovic unvanını aldı. Görüntü, Djokovic’in şampiyon kupalarını öpmek için.

Guardian: İngiliz basını, “Djokovic, üçüncü ABD Açıklarını kazanmak için Del Potro ‘yu yener” diyerek, Sırp zaferini yineledi. “Beat Del Potro, üç set 6-3, 7 -6 (4) ve 6-3, 14. Grand Slam unvanını eklemek için. Görüntü, Djokovic’in maç sırasında bir noktayı kutlaması içindir.

Daily Telegraph: ortalama İngiliz “Novak Djokovic Amerika Açık 2018 kazanıp onun 14 Grand Slam başlık eklemek için Juan Martin Del Potro yener” altında Sırpça yeni feat haberi alır . Fotoğraf Sırp şampiyonu şampiyonuyla poz veriyor.

BJK HaberleriBJK KadrosuBeşiktaş maçı