Bale, 20 milyon çift

0
27

, Balya Olimpiyat Kiev bir kuğu dönüştü o yeni ve daha iyi gerçeğe transportase bir kapı geçmişti geçerek gibi. Şili tarihsel boyut ve chutazo ile olan ikili, Karius’da en iyi suç ortağı olan kişi, aniden onu tamamen bir kahramana dönüştürdü. onun iki yarışlarda, her köşede bir tane, şan ve çirkin ördek belirtisi kutlamak için, hatta ikincisi de dahil olmak üzere en seçkin geceleri, sat Zidane, şüphe içine kaçtı kadar iyilik kaybettiğini çalar, Bu Şampiyonlar.

Onlarınki oyunun genel övgü ve MVP layık bir performans olarak yaşandı. Onun Yağmur özellikle yıldız oldu, diğer mevsimlere göre daha az kararlı saldırgan olarak yay çekimi ve karakterize geçtikten sonra ortaya çıkan pazar fiyatını tetikleyen onu takdir kazanmıştır iyi Bale, nihai tekrar kahraman olarak. Mart ayında kendisine 70 kilo tasaba örneğin, uzman web sitesi transfermarkt.de’de, şimdi 90’da.

‘Caso Bale’ var: Manchester United, tacizciler arasında

Madrid’de ayın son yarısından önceki son 30 gün içindeki performansından dolayı olduğu gibi, milyoner sıçraması düşüşünü ve müteakip yükselişini yansıtıyor: Söz konusu Transfermarktına göre, iki ay önce onun değeri Küçük, tarihin en pahalısı haline geldiğinden beri; bugün, fiyatı en iyisi ile aynı noktada. “Belki ben kalacağım, belki de”, beş yıl içinde dördüncü şampiyonlarını kazandıktan kısa bir süre sonra Ukrayna’da başladı. Başbakan gözlerini kapalı tutmaz, fakat Bernabéu’da aniden başka bir şekilde ona bakar: onların satmayı düşünmüyorlar, ancak arzularının ve sahiplerinin zor bir şekilde verilmesi için şartlanmış bir olasılık. Sıradaki koçun seçilmesiyle …

11

Cristiano etkilendi

Transfermarkt.de’de kayıp değeri, yani 20 milyon Euro göre Cristiano Ronaldo arka planında, tezat Kiev Bale yıldız performans. Bu yıl Cristiano 120 kiloya yeniden değerlenmiş oldu Ocak ayında ve Şimdi, Bale’nin parlak yükselişi ve ihtiyatlı Şampiyonlar finali arasında, değeri 100’de kaldı.

7

* güncelleme tarihi May 30, 2018

Resim_2

Şampiyonlar Ligi

* Veriler 2 Haziran 2018 ‘e güncellendi