Aykut Kocaman’dan Yenilen Kanaryanın Ağlayan Çığlıkları

0
40

Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman, Süper Lig 7. Haftası ilk maçında Teleset Mobilya Akhisarspor’a 1-0 yenilip puan kaybedince bir takım açıklamalar yaptı.

Maç sonrası açıklamaları dikkat çeken Kocaman, Fikret Orman’ın propagandası işe yaradı, Beşiktaş’ı sanki hakem kararı ile yenmişiz gibi bir hava estirilmeye çalıştılar. Bunu da başardılar. Biz hakemleri yenemeyiz, sadece Beşiktaş’ı yendik. Bu Akhisar maçında da Bülent Yıldırım kötü niyetliydi. Bu hakem geçen sene Bursa maçında BJK’li futbolcu Quaresma’yı üst üste 3 kez aynı hareketi yapmasına rağmen atamayan hakem. Bizi Beşiktaş’ı yendiğimize pişman ettiler dedi.

Bu sözleri gerçekten çok büyük vicdan uyandıran sayın Kocaman’a Allah’tan acil yardımlar diliyoruz. Bülent Yıldırım’ı bu kadar yakından takip ettiklerini bilmiyorduk. Bari bunun yanı sıra Ali Palabıyık’ı da biraz takip etseydi sonuçları karşılaştırıp bir mukayese yaparak vicdanın feryatlarını biraz olsun bastırabilir ve duygusal açıklamalar yerine biraz sağduyulu ve mantıksal yaklaşımlar da bulunabilirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here