Aras Özbiliz Sheriff Tiraspol’e Transfer Edildi – Beşiktaş Haberleri

0
50
Aras Özbiliz Sheriff Tiraspol Forması
Aras Özbiliz Sheriff Tiraspol Forması

Aras Özbiliz Sheriff Tiraspol’e transfer edildi. Moldova takımlarından olan Sheriff Tiraspol, Beşiktaş’ın 27 yaşında ki genç yeteneğini renklerine kattığını resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. Beşiktaş kulübü Aras Özbiliz‘i kiralık olarak Sheriff Tiraspol takımına vererek aralarında anlaşma sağladılar.

Beşiktaş takımının en gözde genç yeteneklerinden olan Aras Özbiliz en sonunda kulüpten ayrılarak Moldova takımlarından Sheriff Tiraspol takımına transfer edildi. Antalya Belek’te kamp yapan takım Beşiktaş’ın genç futbolcusunu kiralayarak kadrosuna ve renklerine bağladı.

Şenol Güneş : En Sevdiğim Oyuncu Aras Özbiliz

Beşiktaş takımının genç yetenekleri keşfederek yıldız yapma becerisi ile ünlü teknik direktörü Şenol Güneş’in bir zamanlar söylediği söz buydu. Aras Özbiliz için “en sevdiğim oyuncu” cümlesini kuran Şenol Güneş, bir parçasını transfer olarak Moldova’ya göndermek zorunda kaldı. Kulübün anlaşması sonucunda Moldova takımına kiralık giden Aras Özibliz, tüm taraftarların da beğendiği ve sevdiği futbolculardandı. Kariyerini Sheriff Tiraspol takımında yükseltecek olan Aras Özbiliz, yeni takımı ve forması ile poz verdi.

Aras Özbiliz Sheriff Tiraspol Forması
Aras Özbiliz Sheriff Tiraspol Forması

Sheriff Tiraspol’den Aras Özbiliz Açıklaması

Aras Özbiliz’i renklerine katan Moldova takımlarından Sheriff Tiraspol takımı bu transferi resmi internet sitesi üzerinden duyurarak yazılı bir açıklama yaptı. Tiraspol’ün yaptığı açıklamda Aras Özbiliz’in, Belek’te kamp yapan takımın kampına katıldığı ardından takım arkadaşları ile tanıştığı bu akşam antrenmana çıkacağı bildirildi.

Aras Özbiliz Biyografi Wiki

Aras Özbiliz, Türkiye ve Hollanda vatandaşı da olan Ermeni Millî futbolcudur. Sağ açık pozisyonunda oynamaktadır. Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş’ta ve Ermenistan millî takımında oynamaktadır. Vikipedi
Doğum tarihi: 9 Mart 1990 (27 yaşında), Bakırköy, İstanbul
Boy: 1,75 m
Kilo: 72 kg
Maaş: 1,5 milyon EUR (2013)
Ebeveynler: İhsan Özbiliz
Şu andaki takımları: Ermenistan millî futbol takımı (Orta saha, Forvet), FC Sheriff (Orta saha)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here