Andrew Albicy leads the

0
10

Fransız üssü Andrew Albicy liderliğindeki MoraBanc Andorra, bu Salı günü, Red Star’ın 91-80’ini geçerek Eurocup’un 16’ncı sırasındaki eleme seçeneklerinde çifte zafer kazandı ve aynı zamanda > ortalama.

Albary, Ibon Navarro’nun beşinci zaferini Avrupa yarışmalarına yöneltti ve Top-16’yı iki gün kalan bir eliyle bitirdi. 19 sayı, 3 asist ve 22 değerlendirme ile tamamlandı. 20 gol ve 17 verimlilikle Amerikan Joe Ragland’ı tehdit etti. MoraBanc Andorra’nın hücum oyunundaki pozitif dinamik yine Red Star’a karşı ilk on dakika içinde ortaya çıktı, ama aynı zamanda onun negatif noktası: savunma.

Ibon Navarro’lular 6.75’lük çizgiden başarılı olmuşlardı – ikisi de Shayne Whittington, Andrew Albicy ve Michele Vitali’den biri – ve iç oyunda Red Star, Alman Maik Zirbes ve daha sonra Nijeryalı-Amerikalı Michael Ojo’nun girişiyle. Andorrans için maksimum fark (23-17) altı puan oldu ama Billy Baron tarafından üçlü 23-20 ile posta bıraktı. ilk çeyreği sonunda Oliver Steviç-karşı eski takım sol 25-20. biri

Önümüzdeki on dakika içinde, BC MoraBanc çetele hakim olmaya devam etti ve farklılıkları korudu. Ne Oliver Stevic için bir teknik Red Star uyandırabilirdi ve toplamda iki üçlü Albicy-üç zaten 35-29 yerleştirmişti. Milan Tomic, ikinci çeyreğin sonunda resme hakim olmayı başarabilene kadar elektronik ortama yaklaşmanın tüm yollarını denedi. 32 “2’de, Sırplar Maik Zirbes’den iki puanla 44’e bağlandılar. İkinci çeyreğin son maçında, eski Barcelona Lassa oyuncusu, Red Star’ı son saniyede üç katına çıkardı. 46’dan 47’ye. Andorrans Andrew Albic’in en iyisi 15 sayı ve 19 değerlendirme ile.

Yeniden başlatmada, Ibon Navarro’nun savunmasındaki tepkileri temel aldılar, ama 58’e 57 ile katlanmak üzere üçlü bir John Shurna gelene kadar işaretleyicide öne geçmeyi başaramadılar. Red Star, partide Joe Ragland’ın ilham kaynağı. Amerikan üssü bu üçüncü çeyrekte 12 sayı attı. Andorran tepkisi için anahtar hareket Joe Ragland’ın dördüncü faulü ile geldi ve bu da David Jelínek’in 3’ünü içeriyordu. Burada üçüncü çeyreğin sonunda 71’e 62 giderken 10-2 koşuşuyla başladı. ve halkın ihmalkarlığıyla, onların mülklerinin teslimini kabul etmek.

Red Star kolay bir şekilde pes etmedi ve dördüncü çeyreğin başlangıcından sonra 2 ile 7 arasındaki bir skorla, Andorrans’dan (73-70) Joe Ragland ile pistte ve Billy Baron’da bir bebek giyerek sadece üç puan elde etti. Ibon Navarro’nun üyeleri, Jelínek’in iki puanı ve üçlü Michele Vitali ile 5 ile 0 arasında bir kısmi cevap verdi. Maç Andrew Albicy ve Joe Ragland arasında başladı ve 3’00 “M.Ö. MoraBanc’da 82’den 73’e çıktı.

Ortalama hakkında düşünmek bir zorunluluk haline geliyordu. Sırplar Belgrad ‘da 85’ den 79 ‘a yükseldi. Michael Ojo ve onun ilgili eleme niyetinin amacı, Andorran zaferini ortalama ile onayladı.