Altın Fiyatları

Altın Fiyatları, yükselişini sürdürmeye hız kesmeden devam ediyor. Sabah saatlerinde 163,07 TL olan g4ram altın fiyatı gün sonunda tam olarak 163,40 TL satış fiyatı ile günü noktaladı. Ardından 267,15 TL satışı olan çeyrek fiyatları da 267,95 TL seviyesine çıkarak rekor tazeledi. 22 ayar altın gram fiyatı bilezik fiyatları da 148,90 TL seviyesinden 149,20 TL seviyesine tırmanarak diğer altın birimlerinden bağımsız kalmadı. Ons altın ise 1,342,92 dolar olarak günün kapanışını gerçekleştirdi.

Altın Fiyatları

Çeyrek altın son 2 yılda tarihte görülmemiş bir atış ile asrın en çok değer kazanan madenlerinden biri olmayı başardı. An itibari ile Kapalı çarşı tezgahlarında ve serbest piyasada 261,42 TL alış ve. 267,95 TL satış fiyatı ile yer alan Çeyrek altın. Son günün sabahında da yükselişle piyasaya giriş yapmış ve. Canli altin fiyatlari değer kazanmayı sürdürerek günü bu şekilde noktalamıştı. Ardından dolar fiyatları ve Bitcoin etkisi ile karışan piyasalarda güvenilir liman olarak bilinen altına. Yatırım ise talep çoğaldığından fiyatları daha da tetikleyerek yukarı yönlü ivme kazanmasını tetikledi. Kripto yada Sanal para olarak bilinmeye başlayan Bitcoin, güvenilir iman altın bugün karşısında çok fazla görünmemekle. Birlikte en büyük darbeyi dolar fiyatları ile avro fiyatlarına indiriyor. Kağıt paranın hükmü olmadığından sanal para karşısında. Kapalı çarşı altın fiyatları değer kaybederlerken. Tarih boyunca değerini yitirmemiş olan altın. İse fiyatlarına ve prestijine güç katarak güvenli liman ünvanını adeta bir kere daha tazeledi.

Gram Altın Canlı Grafiği

Gram altın fiyatları ise yükselen Ons altın karşısında tepkisiz kalamayarak değer kazanıp yükselmesini sürdürdü. Dolar endeksli olarak dünya piyasalarına sunulan Ons , doların zarar. Görmesi sonrasında adeta cumhuriyet altın fiyatları dolara bir tokat daha atarcasına değer kazanmaya devam etti. Bu değer kazancı ise tüm altın birimlerine yansırken Gram altın bu hareketliliğe ayak uydurmaktan geri kalmadı. Tüm altın birimleri ile birlikte sergilenen altin fiyatlari. Ne olur bu iniş çıkışlı tabloda son 1 yılda ufak tefek yaşanan aşağı. Yönlü hareketleri, sürekli yukarı yönlü seyreden değer kazançları ortadan resmen kaldırdı.

Çeyrek Altın Yatırımcıyı Sevindirdi!

22 ayar bilezik fiyatları bile bu tepkimelere sessiz kalamayarak sürekli olarak azar azar. Değer kazanıp serbest piyasada gram altından sonra en çok yatırım yapılan altın. Birimlerinden oldu. Asya piyasalarının ceyrek altin fiyatlari direnç göstererek dünya. Ekonominde ki alt üst etmesi ile birlikte gram altın da yükselişini sürdürmeye devam etti. Kartalnews.com 22 ayar altin fiyatlari olarak Kapalı çarşı ve serbest piyasa sizlere canlı olarak aktarmaya devam edeceğiz.