Altın Fiyatları Bugün – Canlı Altın Fiyatları 24.01.2018

0
43

Altın fiyatları bugün 24.01.2018 tarihi itibari ile sabah saatlerinde yeniden güne yükselişle başladı. 24 Ocak Çarşamba 2018 tarihinde sabaha ilk yükselişle başlayan gram altın fiyatları oldu. Çeyrek altın fiyatları 266,64 TL ile vitrinde ki yerini alırken, gram altın fiyatları 162,45 TL ile satışa sunuluyor. 22 ayar bilezik fiyatları ise 148,50 TL’den satışta ve alış fiyatı ise 147,80 TL olarak netleşmiş durumda.

CANLI ALTIN FİYATLARI TABLOSU VE GRAFİĞİ

{{altin_fiyatlari}}

Altın Fiyatları Yükselecek mi?

Son günlerden en çok sorulan soru altın fiyatları yükselecek mi sorusu olmalı. Son zamanlarda piyasaları alt üst eden Bitcoin isimli sanal para ile birlikte piyasalarda ki düzensizlik ve dağınıklık gittikçe artmaya devam ediyor. Bu yüzden dolar fiyatları da dengesiz ve istikrarsız izliyor. Dolayısı ile güvenilir liman olarak bilinen altın fiyatları gittikçe değer kazanıyor. Bitcoin ile birlikte yeni bir çağa geçişe hazır hale getirilmeye çalışılan dünyanın kağıt paralara güveninin kalmadığı da bunun bir ispatı olarak bilinmekte. Bu ispatla beraber stratejistlerin açıklamalarına bakıldığında sanal paranın dünya ülkelerinin piyasalarına hızla enjekte edileceği kesin. Fakat bu noktada ABD dolar konusunda risk altında kalıyor. Ons altın fiyatları ile dolar fiyatları birbirlerine endeksli olduklarından ve ABD tarafından karşılıksız olarak yüklü bir şekilde dolar basıldığından sanal para ABD için kabus. Bu kabus karşısında ülkesinin yıkıma gittiğini gören amerika, buna bir önelem almak istiyor fakat eli kolu bağlanıyor. Bu amerka içinde bir ayrılığa sebep olmuş durumda. FED tabanlı basılan dolar, kesinlikle ABD hükümetinin yetkisinde ve kontrolünde olmadığından dolar artık amerika için bir silah değil tehdit haline gelmiş durumda. Buna oranla altın için son sözü söyleyecek olursak, uzun vadede yatırım düşünenler için altına yatırım yapmalarını uzmanlar kesinlikle tavsiye ediyorlar. 3-4 sene bekleyebilecek olanlar için altın yatırımı en çok üzerinde durulan yatırım başlığı. Doların her ne kadar şişirilse bile suni oalcağı ve sonunda büyük kayıplar vereceği de ayrıca bildirilen konu başlıkları arasında.

Çeyrek Altın Fiyatları Kaç Para?

Çeyrek altın fiyatları bugün 266,64 TL ile satışa sunulmuş durumda. Serbest piyasa ve Kapalı çarşı fiyatları ile sizlere sunum yapıyoruz, bu fiyatlar kuyumcularda daha yüksektir! Çeyrek altın alış fiyatı ise 260,13 TL olarak şu anda vitrinlerde.

22 Ayar Bielzik Fiyatları Kaç Para?

22 ayar bilezik fiyatları son dakikalarda Ons altın fiyatları ile birlikte yükselerek 148,50 TL ile satışa sunulurken yükselişini korumayada devam ediyor. 22 ayar bilezik alış fiyatı ise 147,80 TL ile bileziklerini bozdurmak isteyenlere duyuruluyor. Canlı altın fiyatları tablosunda ki son dakika verileri bu şekilde olmasına rağmen sayfamızda ki altın grafikleri 10 dakikada bir güncelllenmektedir. Bu sayede en son altın fiyatları sayfamızda karşınızda olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here