Adem Ljajic is now in Besiktas

0
17

Kara Kartal’ın, dakika futbolcu Adem Ljajiç Milli Olan Haritası aktarılır köklü Kulube Bir Bir geldiğini görür met Kulübün icin cok mutlu Parçası Olduğu oldugunu söyledi. Sırbistan Milli Takım futbolcusu Olan Adem Ljajiç Yaptığı Açıklamada, Beşiktaş’ın dikkatini Çekerek olduğununun Sırbistan Milli Takımın simgesinin “Kartal”, “Ben bundan Sonra Beşiktaş heme heme Sırbistan Milli Takımın kartalı olacağım” ifadesini kullandı bakın.

Takım Çalışması sabırsızlıkla bekliyorum

Ljajiç açıklayan Milli Maçlar NEDENİYLE aranın Ardından Beşiktaş ile antrenmana çıkmayı sabırsızlıkla beklediğini Adem, “Burada olmakdan çok mutluyum. Çünkü köklü Bir Kulube geldiğimin farkındayım. Böyle Bir Kulübün Parçası zararlı olmak gurur Verir. Antrenmanlara Takımın Bir Parçası Olmak için sabırsızlanıyorum. ARKADAŞLARIMLA ile Birlikte bkz Başlamak kulübümün başarısı için elimden geleni yapacağı “dedi.

Taraftarların beni seveceğinden kuşkum yok

Yeni Kartal’ın Kara Siyah Adem Ljajiç söyleyen Avrupa’da taraftarların transfer Beyazlı “, Görev aldığım Sürece Sahada kendimi ispatlayacağımında kimsenin şüphesi olmasın. Taraftarların beklentilerine karsilik vereceğime çok inaniyorum. BOYLE taraftar Önünde oynamak Ayrı çok ıyı bır zevk olacagını biliyorum. Kendimi böyle, konuşulduğunu verir motive ediyorum, Taraftarın beni seveceğinden hiç kuşkum yok “açıklamasında bulundu.

Uyum sınıfini çabuk atlacağım

İtalya’da İnter’de Daha Önce Gary Medel ile Bir oynadığı yeniden arada oynamaktan çok mutlu olacagını Ljajiç söyleyen, “Takım da Cardio dili Konuştuğum Domagoj Vida’nın Olması da Büyük Şans. Buraya geldiğimde zaten Tüm takım arkadaşlarımın sıcak Karşılaması benim açımdan uyum sürecini çabuk atlatacağım “diye konuştu.

Benim yerim forvet arkası

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş ile Görüşme yaptıklarını söyleyen Ljajiç, “Beni Bir maçlarda kaç yerde kullanabileceğini açıkladı. Ben imkb tr iyi BÖLGEDE olduğum, forvet oynamayı Arkasında düşünüyorum. Bu daha BÖLGEDE başarılı olabilirim. Tabi ki vardır karar hocamızın vereceği karar” dedi.

Dusko Tosic’ten bilgi aldım

Milli Sırbistan Takımı’ndan arkadaşı Dusko Tosic ile Olan Beşiktaş’da oynama fırsatını kaçırdığını belirterek, “Transferi görüşmelerimde gird gittikten Sonra kendisiyle fikir alışverişinde bulundum. Bana burası ile çok Ilgili FAYDALI BİLGİLER verdi. Özellikle bkz yemekler İstanbul’daki Hayat Bilgi Konusunda Ölümlü aldım “ifadelerini kullandı.

Önce gruptan çıkalım

Kara Kartalı’ın yeni transferi, Beşiktaş’ın Avrupa kupisinde olduğu iddialarını da değerlendirdi. Adem Ljajic şunları kaydetti. “Bakıldığında rakiplerimizden üstün görünüyoruz Sarpsborg, Malmö kaliteli bir daha Genk’ten takımımız gruptan çıkacağımıza inaniyorum Tabi maçları oynanmadan kazanılmıyor Biz önümüze bakarak ilerlemek istiyoruz Mac Her tuzaklar maçta tehlikeler var ONBİRİNCİ gruptan Biz Bir bakın bakın …. çıkalım Daha sonra büyük hayaller kurmaya başlarız. “

Editör: Muzaffer Topal

BJK Haberleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here