Abdullah Avcı Nevzat Demir’e gelip teknik kadroyu kurdu

0
78
Abdullah Avcı Nevzat Demir'e gelip teknik kadroyu kurdu
Abdullah Avcı Nevzat Demir'e gelip teknik kadroyu kurdu

Abdullah Avcı Nevzat Demir’e gelip teknik kadroyu kurdu ve takımın gelecek sezon ki kalacakları ile gidecekleri konuşuldu.

Beşiktaş takımının yeni teknik direktörü Abdullah Avcı bugün Nevzat Demir Tesisleri’ne geldi. Yeni teknik adam kendi teknik kadrosuna Beşiktaş U21 antrenörü Yasin Sülünü’de kattı. Başakşehir’den 7 yardımcısını getiren Avcı’nın tam ekip listesi şu şekilde : Orhan Ak, Recep Uçar, Haluk Güngör (yardımcı antrenörler). Caner Erol (Maç ve performans antrenörü). Ekrem Özerk Tufan (Fiziksel performans antrenörü). Can Kaplanoğlu (Bireysel performans antrenörü). Serdar Keşçi (Yardımcı analist). Son olarakta U21 antrenörlerimizden Yasin Sülün.

ABDULLAH AVCI TESİSLERİ GEZDİ

Yeni teknik adam Nevzat Demir ve Hakkı Yeten tesislerini gezerek personelle tanıştı ve onlardan bilgiler aldı.

TAKIMI GENÇLEŞTİRME OPERASYONU VE ALTYAPI FAALİYETLERİ

Abdullah Avcı takımı gençleştirmeyi hedefleyen yönetimle bu konuda da mutabık kaldı. 28 olan yaş ortalamasını 25’e indirecekler ve altyapıdan parlayan futbolcuları a takıma alacaklar. Beşiktaş altyapısının tamamı Nevzat Demir Tesisleri’ne taşınıyor. Bakıma alınan sahaların yanısıra yeni ek saha ve otel binası da altyapı için inşa edilecek.