Ana Sayfa Futbol 19 Haziran 2017 264 Görüntüleme

Salih Uçan’a Konyaspor talip

Atiker Konyaspor'da Aykut Kocaman yerine teknik direktörlüğe getirilen Mustafa Reşit Akçay transfer çalışmalarına başladı. 4 mevkiye nokta transfer yapmak isteyen Konyaspor ekibi Fenerbahçe'de istenilen çıkışı yapamayan oyuncunun peşinde.
Salih Uçan’a Konyaspor talip

Mustafa Reşit Akçay Konyaspor’da göreve gelir gelmez kadroyu şekillendirme çalışmalarına başladı. 4 mevkiye transfer yapmak isteyen Akçay Fenerbahçe’nin genç yeteneği Salih Uçan’a gözünü dikti. 10 numara pozisyonunda oyuncu arayan kurt teknik adam genç yıldızı takımında görmek istiyor.

Geçtiğimiz sezon Konyaspor ekibinde 10 numara pozisyonunda oynayan bir oyuncu olmadığı için bunun eksikliğini çekmişti. Yeşil beyazlı ekip bu yılda aynı sıkıntıyı çekmek istemiyor.

Fenerbahçe cephesinde Aykut Kocaman’ın göreve gelmesinden sonra takımda kalıp kalmayacağı merak konusu olan Salih Uçan’ın takımdan ayrılması durumunda transfer edileceği, en kötü ihtimalle kiralamak isteyecek olan Konyaspor yönetimi şimdiden nabız yoklamaya başladı.

Aykut Kocaman’ın düzce kampından sonra takımdan ayrılacak yada kiralanacak oyuncuları belirleyeceği, ancak Konyaspor yönetiminin bu transferi kamp öncesinde bitirmeyi planladığı öğrenildi.

 Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?