Ana Sayfa Futbol 29 Haziran 2017 223 Görüntüleme

Llorente İçin Bu Sefer Fabri Devrede

Siyah Beyazlı ekibin yönetimi, Llorente'nin transfer şartları ile ilgili menajerler aracılığıyla nabız yoklarken, transferin oyuncu kanadını ise Beşiktaş'ın bir numarası Fabri yönetmekte.
Llorente İçin Bu Sefer Fabri Devrede

 

Geçtiğimiz transfer döneminde de adı Beşiktaşla anılan yıldız forvet bu sezonda Kara Kartal’ın en önemli golcü adayları arasında. Şenol Güneş’in oyun sistemiyle tamamen uyuşan oyun tarzı ile en uygun isimler arasına giren yıldız golcü için temaslar sürekli sıcak tutuluyor.

 

Swansea Kulübünden ayrılacağı öne sürülen Llorente’nın takımıyla bir yıl daha sözleşmesi var. İngiliz ekibinin planı ise 2016-2017 sezonunu 15 golle bitiren futbolcuyu satabilecekleri en yüksek bonservis bedeliyle satmayı amaçlıyor.

 

Siyah Beyazlı ekip, Llorente’nin şartlarıyla ilgili temasları sürdürürken transferin oyuncu kanadını ise Kara Kartal’ın kale bekçisi Fabri yönetiyor. İspanyol file bekçisi, vatandaşı Llorente’ye hem kulübü anlatıyor hem de kulübün transferdeki ciddiyetini anlatıyor.

 

Siyah Beyazlı yönetim eğer Aboubakar ve Gignac transferinde ilerleme kaydedemez ise Llorente transferinde daha kesin adımlar atmaya hazırlanacak.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?