Ana Sayfa Futbol 18 Haziran 2017 201 Görüntüleme

Gomis gemileri yaktı geliyor

Galatasaray'ın Gomis transferi sonuçlanması artık an meselesi. Kiralık oynadığı Marsilya Gomis'i kalması yönünde ikna edemedi. Fransız forvet, bundan 3 yıl önce Galatasaray beni istemişti, gitsem şampiyonluk yaşayacaktım. Bu fırsatı bu sefer kaçıramam" dedi.
Gomis gemileri yaktı geliyor

Galatasaray’ın her konuda anlaşmaya vardığı Gomis için Fransa’nın Marsilya ekibi son bir hamle yaptı ancak Fransız oyuncunun fikrini değiştiremedi. Sarı kırmızılı ekibin yıllık 3.2 milyon Euro önerdiği, Marsilya’nın ise 2.5 milyon Euro civarı bir maaş önerdiği belirtildi. Rakamların yaklaşması Cim bom’u tedirgin etse de Gomis’in artık 30 yaşımı geçtim ve hala bir lig şampiyonum yok. Bundan 3 yıl önce Galatasaray’a gitmiş olsaydım şampiyonluk yaşayacaktım. Kaderimde Galatasaray var. Şimdi bu fırsatı iyi değerlendirmem gerekiyor diyerek tercihini sarı kırmızılı takımdan yana kullandığı öğrenildi.

Swansea City’nin oyuncusu olan Senegal asıllı Fransız oyuncu geçtiğimiz sezon Marsilya ekibinde kiralık olarak oynadı. Gomis’in menajeri Etinne Mendy, Galatasaray tarafıyla transfer yüzde 99 bitmiş durumda. 1-2 küçük detay kaldı ancak onlar çözülmeyecek sorunlar değil. Pazar ya da pazartesi günü transfer sonuçlanır” şeklinde konuştu.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?