Ana Sayfa Voleybol 17 Haziran 2017 244 Görüntüleme

Fenerbahçe iki oyuncusuyla devam etme kararı aldı

Fenerbahçe erkek voleybol takımı, iki yıldız oyuncusu Alen Sket ve Guillaume Quesque ile sözleşme yeniledi. Başarılı oyuncuların yaptığı ortak açıklamada mutlu olduğumuz yuvamızda kaldığımız için mutluyuz şeklinde bir açıklama yapıldı.
Fenerbahçe iki oyuncusuyla devam etme kararı aldı

Sarı lacivertli ekip voleybol takımında iki yıldız oyuncusuyla devam etme kararı aldı. Fransız oyuncusu Guillaume Quesque ile Sloven oyuncusu Alen Sket ile sözleşme yeniledi. Sözleşme sonrası oyuncular basın mensuplarına burada kaldıklarından dolayı mutluluk duyduğunu açıklarken önümüzdeki sezonda tek parolanın şampiyonluk olduğunu belirttiler.

Diğer yandan Sarı lacivertli ekip resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, yeni sezon yapılanması son sürat sürüyor. Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor, Erkek Voleybol takımımızda geçtiğimiz yılda formamızı giyen başarılı oyuncularımız Guillaume Quesque ve Alen Sket ile sözleşme yenilenmiştir. Oyuncularımıza gelecek sezon başarılı bir sezon geçirmelerini temenni ediyoruz.” denildi.Yorumlar (Yorum Yapılmamış)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?